امروز ۲۵ ام تیر ۱۳۹۸ ساعت ۹:۰۶ ب.ظ
معاون‌مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی دانشگاه علوم‌پزشکی اهواز از خدمات رسانی و استقرار کدهای عملیاتی در مرز چذابه بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی و ستاد اطلاع رسانی سازمان اورژانس کشور در مرکز اهواز ،معاون‌مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی دانشگاه علوم‌پزشکی اهواز از خدمات رسانی و استقرار کدهای عملیاتی در مرز چذابه بازدید کردند.

 

 مهندس عباس نبوره معاون مرکز از خدمات رسانی پایگاههای اورژانس ۱۱۵ مسیر اهواز تا مرز چذابه، درمانگاه موقت مرکزی کمیته بهداشت و درمان اربعین واقع در پایانه مرزی چذابه و استقرار کدهای عملیاتی در محور اهواز تا مرز که بمناسبت پیاده روی بزرگ اربعین حسینی در کنار جاده ها و محل تردد زائرین حسینی مستقر شده اند بازدید بعمل آوردند.
آقای نبوره در این خصوص افزودند: با توجه به فرارسیدن ایام اربعین حسینی و حضور زائرین اربعین حسینی این مرکز با همکاری سازمان اورژانس کشور در جهت اعزام ۲۰ دستگاه آمبولانس واتوبوس آمبولانس اقدام به استقرار کدهای عملیاتی در مسیر اهواز تا مرز چذابه کرده است.
نبوره افزود: با توجه به حضور زائرین اربعین حسینی در استان خوزستان جهت مشرف شدن به کربلای معلی مرکزاورژانس ۱۱۵ تمامی پرسنل و پایگاههای شهری و جاده ای خود را به حالت آماده باش درآورده در صورت بروز حادثه و یا نیاز زائرین به خدمات درمانی بتوانند خدمات درمانی مطلوب را به آنها ارائه دهند.
ایشان همچنین ازبیمارستان صحرایی ارتش که در مرز چذابه در حال برپایی است بازدیدبعمل آوردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.