امروز ۶ ام فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۷:۰۴ ب.ظ
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث فوریتهای پزشکی کهگیلویه بویراحمد از مصدوم شدن 44 نفر در تصادفات48ساعت گذشته در جاده های مواصلاتی به شهرو روستاهای استان خبرداد.

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث فوریتهای پزشکی کهگیلویه بویراحمد از مصدوم شدن ۴۴ نفر در تصادفات۴۸ساعت گذشته در جاده های مواصلاتی به شهرو روستاهای استان خبرداد.
به گزارش روابط عمومی سازمان اورژانس ۱۱۵ کشور مستقر در مرکز کهگیلویه و بویراحمد؛ جلال پوران فرد بابیان اینکه۴۴ مصدوم توسط اورژانس ۱۱۵ در ۴۸ ساعت گذشته در تصادفات شهری و جاده ای استان خدمات رسانی شده اند، گفت: ازمجموع تعداد کل مصدومان، ۳۸مصدوم به بیمارستانهای استان انتقال یافتند و ۶ مصدوم در محل حادثه به صورت سرپایی درمان شدند.
مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی یاسوج با بیان اینکه از مجموع ۴۴مصدوم چهل و هشت ساعت گذشته ۲۱ مصدوم در تصادفات جاده ای و۲۳ مصدوم درتصادفات شهری بودند، افزود:هموطنان عزیز در موقع حادثه قبل از هر اقدامی با اورژانس۱۱۵ تماس بگیرند.
پورانفرد با بیان اینکه مردم فهیم در موقع حادثه بانیروهای امدادی نهایت همکاری را داشته باشند افزود: راه را برای آمبولانس و نیروهای امدادی بازکنند و از ازدحام درمحل حادثه بپرهیزند.
انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.