امروز ۶ ام فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۶:۳۸ ب.ظ
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه وبویراحمد از غرق شدن پسر 3 ساله ی گچسارانی در بشکه آب در منزل و 28 فقره تصادف با 38 مصدوم در 24 ساعت گذشته دراستان خبر داد.

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه وبویراحمد از غرق شدن پسر ۳ ساله ی گچسارانی در بشکه آب در منزل و ۲۸ فقره تصادف با ۳۸ مصدوم در ۲۴ ساعت گذشته دراستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان اورژانس کشور مستقر در مرکز کهگیلویه و بویراحمد؛جلال پوران فرد بابیان اینکه کودک ۳ ساله ای برای بیرون آوردن دمپایی خود به درون بشکه آبی که در منزل نگهداری می شد افتاده بود وجان خود را از دست داده بود افزود : بنا به اعلام این خبر به مرکز پیام گچساران بلافاصله یک دستگاه آمبولانس به محل اعزام شد.
مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: این کودک که اهل روستای سراب ننیز گچساران بود قبل از رسیدن آمبولانس کودک را با ماشین شخصی به بیمارستان شهید رجایی گچساران انتقال داده بودند که متاسفانه این کودک جان باخته بود.
وی همچنین از وقوع ۲۸ فقره تصادف در شبانه روز گذشته در جاده های استان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد.
پوران فرد افزود:حوادث رانندگی در ۲۴ ساعت گذشته در این استان ۳۸ نفر مصدوم بر جا گذاشت.
وی افزود: در مجموع ۱ مصدوم توسط تکنسین‌های اورژانس در محل به صورت سرپایی مداوا و ۳۷ مصدوم در بیمارستان‌های استان بستری شدند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.