امروز ۲۶ ام خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۳:۱۱ ب.ظ
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد آمار ۶ ماهه ای از ماموریت های اورژانس ۱۱۵ شهرستان دهدشت را ارائه نمود.

 

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد آمار ۶ ماهه ای از ماموریت های اورژانس ۱۱۵ شهرستان دهدشت را ارائه نمود.

به گزارش روابط عمومی  سازمان اورژانس کشور مستقر در کهگیلویه وبویراحمد؛ جلال پوران فرد با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تا پایان شهریور ماه ۹۷ تعداد ۲۳۸۷ مأموریت توسط اورژانس جاده‌ای و شهری دهدشت انجام گرفته است، افزود : ۵۲۲ مورد مربوط به حوادث ترافیکی می‌باشد که ۸۵۶ نفر مصدوم در پی داشته است.
وی نیز ادامه داد: از مجموع مصدومان ۶ ماهه اول سال ۷۲۱ مصدوم بستری و ۱۳۵ مصدوم در محل درمان سرپایی شدند.
۷۹ بیمار قلبی / ۲ احیای موفق خدمات ۱۱۵ دریافت کردند
رییس اورژانس پیش بیمارستانی بابیان اینکه در ۶ ماهه ابتدای سال جاری به ۷۹ بیمار قلبی خدمات پزشکی ارایه شده است افزود : دو بیمار که بعلت ایست قلبی احیا موفق شدند نیز به بیمارستان این شهرستان انتقال داده شدند.
این مقام مسئول ادامه داد: در طول این مدت یک زایمان موفق نیز توسط تکنیسین‌های اورژانس قلعه رئیسی صورت گرفت که بعد از اقدامات درمانی مادر و نوزاد را به بیمارستان امام خمینی دهدشت انتقال دادند.
مسئول اورژانس ۱۱۵ شهرستان دهدشت در پایان تصریح کرد : شهرستان دهدشت با جمعیتی ۵۸ هزار نفر دارای ۷ پایگاه اورژانس شهری و جاده ای و ۴۶ نفر نیروی تکنسین اورژانس میباشد
حسین دژمان بابیان اینکه اورژانس دهدشت در ۲۴ ساعت شبانه روز آماده خدمت رسانی به هموطنان عزیز می باشد تصریح کرد : مردم عزیز توجه داشته باشند در زمان بروز حادثه ضمن حفظ خونسردی خود با تلفن ۱۱۵ تماس حاصل نمایند و از توصیه های پزشکی ارائه شده توسط مرکز دیسپچ جهت جان بیمار خود توجه نمایند
وی نیز ادامه داد : مرکز دیسپچ اورژانس دهدشت داری ۶ کادر خانم پرستار مجرب و با تجربه که آماده پاسخگویی و تمام شهروندان در هنگام حادثه می‌باشند.
انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.