امروز ۲۶ ام مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۳:۳۱ ب.ظ
- رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث فوریتهای پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از تحقق و انجام چهارهزارو ۳۴۰ ماموریت توسط اورژانس گچساران در هفت ماهه نخست سال جاری خبر داد.

– رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث فوریتهای پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از تحقق و انجام چهارهزارو ۳۴۰ ماموریت توسط اورژانس گچساران در هفت ماهه نخست سال جاری خبر داد.
به گزارش روابط عمومی سازمان اورژانس کشور مستقر در مرکز کهگیلویه و بویراحمد؛جلال پورانفرد ظهر یکشنبه ۶ آبانماه ۹۷ عنوان کرد: از مجموع ۴۳۴۰ ماموریت، ۷۵۰ مورد از ماموریت ها مربوط به حوادث جاده ای شهرستان گچساران است.

پورانفرد با بیان اینکه ۷۵۰ مورد ماموریت در حوزه حوادث ترافیکی شهرستان گچساران یکهزارو ۱۲۳ مصدوم داشته است، عنوان کرد: از این تعداد ۱۷۹ مصدوم به شکل سرپایی درمان و ۸۷۰ مصدوم نیز به بیمارستان اعزام شدند.

رئیس اورژانس ۱۱۵ استان با اشاره به ماموریت های هفت ماهه اخیر اورژانس گچساران، گفت: از مجموع این ماموریت ها دوهزارو ۱۵۶ ‌ماموریت در سه ماهه اول و دوهزارو ۱۸۴ مورد نیز در چهار ماهه دوم از هفت ماهه ابتدایی سال جاری انجام شده است.

وی افزود: همچنین از مجموع مصدومین، دوهزارو ۱۲۰ نفر در محل درمان و ۲۲۲۰ نفر نیز به مراکز بیمارستانی و درمانی منتقل شدند.

پورانفرد از خدمات رسانی و انتقال به بیمارستان ۲۷۰ بیمار قلبی توسط اورژانس گچساران در هفت ماهه ابتدایی سال جاری خبر داد و بیان کرد: همچنین به ۱۲۶ مصدوم سقوط از ارتفاع نیز توسط اورژانس گچساران پوشش خدماتی داده شد.

وی به آمار غرق شدگی هفت ماهه ابتدایی سال جاری گچساران اشاره کرد و عنوان داشت: علیرغم اینکه در شش ماهه ابتدایی سال جاری موردی از غرق شدگی در این شهرستان گزارش نشده بود، طی آبان ماه سه نفر به علت غرق شدگی جان خود را از دست دادند.
رئیس اورژانس ۱۱۵ شهرستان گچساران خبر داد:
فعالیت ‌۹ پایگاه اورژانس در این شهرستان/ راه اندازی مرکز دیسپچ
گچساران- مسئول مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی شهرستان گچساران از فعالیت ‌۹ پایگاه اورژانس در این شهرستان خبر داد.
، مرتضی گندمکار ظهر یکشنبه عنوان کرد: این ۹ ‌پایگاه اورژانس شامل پنج پایگاه جاده ای، سه پایگاه شهری و یک اورژانس هوایی است که خدمات رسانی به جامعه هدف را انجام می دهند.

گندمکار با تاکید بر فعالیت مرکز دیسپچ اورژانس شهرستان گچساران، عنوان داشت: در اورژانس گچساران با هدف ارائه خدمات بهتر، سریعتر و مطلوبتر یک مرکز دیسپچ با فعالیت شش پرستار فعال شده است.

گندمکار افزود: هموطنان در هنگام تماس با مرکز ۱۱۵ با حفظ خونسردی و ارائه آدرس دقیق به توصیه های پزشکی ارائه شده توسط کارشناسان توجه کرده و تا رسیدن آمبولانس از جابجایی بیمار و مصدوم خودداری کنند.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.