امروز ۲۶ ام خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۳:۳۸ ب.ظ
با استقرار خودرو ارتباطات سیار اورژانس فارس در مرز شلمچه، مشکل ارتباط بیسیم تیم های امدادی اورژانس کشور در آن منطقه رفع شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی اورژانس کشور در فارس با استقرار خودرو ارتباطات سیار اورژانس فارس در مرز شلمچه، مشکل ارتباط بیسیم تیم های امدادی اورژانس کشور در آن منطقه رفع شد.

نماینده دانشگاه علوم پزشکی در کمیته نظارت و ارزیابی اربعین با بیان این خبر گفت: موضوع ارتباط مستمر بین تیم های امدادی بسیار مهم است و ارائه خدمات فوریتهای پزشکی در کمترین زمان ممکنه تنها با برقراری ارتباط بیسیمی مهیا می شود و این مهم را خودرو ارتباطات سیار اورژانس فارس، برای کلیه خودروهای امدادی اورژانس کشور در مسیر زائرین اربعین بوجود آورده است.

محمدجواد مرادیان در ادامه افزود: خودرو ارتباطات سیار تیم اعزامی اورژانس ۱۱۵ دانشگاه علوم پزشکی شیراز به مرز شلمچه توانست با استقرار در منطقه بستر ارتباط بیسیمی ماثری را برای تمامی تیم های اعزامی اورژانس از سراسر کشور بوجود آورد.

وی در انتها گفت: خوردرو دیسپچ سیار دانشگاه علوم پزشکی شیراز تا انتهای مراسم اربعین و بازگشت زائرین حرم مطهر امام حسین (ع) در مرز شلمچه مستقر می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.