امروز ۲۶ ام خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۳:۰۲ ب.ظ
کاروان اعزامی فوریتهای پزشکی گیلان به مرز چزابه در طول مدت 5 روز به 180 زائر اربعین حسینی خدمات فوریتهای پزشکی ارائه کرده است.

کاروان اعزامی فوریتهای پزشکی گیلان به مرز چزابه در طول مدت ۵ روز به ۱۸۰ زائر اربعین حسینی خدمات فوریتهای پزشکی ارائه کرده است.
به گزارش روابط عمومی مرکز اورژانس ۱۱۵ گیلان کاروان اعزامی از گیلان به مرز چزابه در طول مدت ۵ روز به ۱۸۰ زائر اربعین حسینی خدمت رسانی کرده است.
بیشترین خدمت رسانی ها  تا کنون کنترل فشار خون،‌ضعف و بی حالیٰ و سرماخوردگی بوده است. در این مدت ۱۰ نفر نیز جهت انجام درمان پیشرفته تر توسط فوریتهای پزشکی به مراکز درمانی اعزام شدند.
اورژانس ۱۱۵ گیلان با اعزام ۳ دستگاه آمبولانس، ۱ دستگاه اتوبوس آمبولانس و ۱۴ پرسنل فوریتهای پزشکی از تاریخ ۳۰ مهر ماه عازم مناطق مرزی شد و از تاریخ ۱ آبان  تا کنون در چزابه به زائرین اربعین حسینی بصورت ۲۴ ساعته خدمات فوریتهای پزشکی ارائه داده است
اورژانس گیلان از تاریخ ۲۴ مهر ماه در مرز استان گیلان نیز بصورت آماده باش درآمد تا به زائرین اربعین حسینی که از جمهوری آذربایجان وارد ایران شدند خدمات فوریتهای پزشکی ارائه کند. در این مدت به ۷۲۷ نفر از زائرین جمهوری آذربایجانی نیز خدمات فوریتهای پزشکی ارائه کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.