امروز ۲۶ ام خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۴:۱۱ ب.ظ
کارگاه آشنایی با پروتکل های آفلاین در اورژانس 115رئیس مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و ‌مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی گناباد اظهار کرد: در این کارگاه دو روزه که روزهای ۵ و ۶ آبان ماه ۱۳۹۷ در سالن اجلاس مرکز اورژانس گناباد برگزار شد، یک‌صد نفر از پرسنل شاغل در پایگاه‌های اورژانس تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی گناباد حضور داشتند.

کارگاه آموزشی آشنایی با پروتکل‌های آفلاین اورژانس ۱۱۵ با هدف ارتقاء سطح کیفی ماموریت‌های اورژانس برگزار شد.کارگاه آشنایی با پروتکل های آفلاین در اورژانس 115
رئیس مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و ‌مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی گناباد اظهار کرد: در این کارگاه دو روزه که روزهای ۵ و ۶ آبان ماه ۱۳۹۷ در سالن اجلاس مرکز اورژانس گناباد برگزار شد، یک‌صد نفر از پرسنل شاغل در پایگاه‌های اورژانس تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی گناباد حضور داشتند.
دکتر امین زمانی افزود : پروتکل‌ها و دستورالعمل‌های اورژانس ۱۱۵ توسط واحد آموزش سازمان اورژانس کشور تهیه و به مراکز اورژانس ابلاغ شد که واحد آموزش این ‌مرکز بعد از جمع‌آوری مطالب آموزشی اقدام ‌به برگزاری این کارگاه کرد.
وی ادامه داد: این پروتکل‌ها بصورت دستورالعملی جامع از این پس در ماموریت‌های اورژانس ۱۱۵ استفاده خواهد شد و مرکز اورژانس گناباد طی بازدیدهای واحدهای کنترل کیفیت و آموزش از پایگاه‌های اورژانس، پرسنل فوریت‌های پزشکی را سنجش خواهند کرد.
دکتر زمانی ابراز کرد : هدف از برگزاری این دوره انجام ماموریت‌های با کیفیت در اورژانس ۱۱۵ و انجام اقدامات درمانی طبق آخرین دستورالعمل‌ها در شرایط پیش بیمارستانی است که باعث ارتقا سطح کیفی ماموریت‌های اورژانس می‌شود.
یادآور می‌شود، بعد از برگزاری کارگاه مطالب آموزشی و پروتکل‌های ارسال شده از سازمان اورژانس کشور به صورت کتابچه‌ای آموزشی در اختیار پایگاه‌های اورژانس ۱۱۵ دانشگاه قرار گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.