امروز ۶ ام فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۷:۰۹ ب.ظ
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه وبویراحمد گفت: انفجار کپسول گاز خوراک پزی در منزل خانواده‌ای در روستای قلعه سرخی گنجه‌ای بزرگ 3 مصدوم بر جای گذاشت.

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه وبویراحمد گفت: انفجار کپسول گاز خوراک پزی در منزل خانواده‌ای در روستای قلعه سرخی گنجه‌ای بزرگ ۳ مصدوم بر جای گذاشت.

به گزارش روابط عمومی اورژانس ۱۱۵ کهگیلویه و بویراحمد، جلال پور ان فرد با بیان اینکه این حادثه در ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه دیشب به وقوع پیوست گفت: ۳ مصدوم به علت انفجار کپسول دچار سوختگی شدند.

وی عنوان کرد: با اعلام این خبر بلافاصله نزدیکترین آمبولانس به محل حادثه اعزام شد و بعد از ارائه خدمات پزشکی هر سه مصدوم  سوختگی را به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج انتقال دادند.

مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی همچنین از مسمومیت یک نفر در سرابتاوه خبر داد و افزود: یک نفر به علت رعایت نکردن نکات ایمنی در آبگرمکن منزل خود دچار مسمومیت با منواکسید کربن شده بود که بعد از ارایه خدمات پزشکی توسط آمبولانس اورژانس به بیمارستان انتقال داده شد.

۳۴ مصدوم در تصادفات ۲۴ ساعت گذشته در استان

پوران فرد با اشاره ای به تصادفات ۲۴ ساعت گذشته در استان اذعان کرد: ۲۲ فقره تصادف در شهر و جاده های مواصلاتی به استان رخ داده که در مجموع ۳۴ مصدوم در پی داشته است.

وی با بیان اینکه در طول این مدت زمان در استان تصادف دو عابر پیاده را داشتیم، ادامه داد: در محور گچساران به دژسلیمان برخورد پژو ۴۰۵ با عابر پیاده بود که با توجه به وضعیت بد این مصدم بعلت ترومای شدید و خونریزی توسط تکنسینهای پایگاه دژسلیمان احیای قلبی و ریوی انجام و به بیمارستان شهید رجایی گچساران انتقال داده شد ولی وضعیت مصدوم وخیم اعلام شد.

مدیر حوادث علوم پزشکی استان تصریح کرد: از تصادفات ۲۴ ساعت گذشته در حوزه کهگیلویه ۴ مورد تصادف موتور سیکلیت داشتیم که مصدومان بعداز اقدامات پزشکی لازم به بیمارستان انتقال داده شدند.۱

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.