امروز ۶ ام فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۷:۳۹ ب.ظ
  • کد خبر: 11132
  • گروه : اربعین
  • تاریخ انتشار: ۱۳ام آبان ۱۳۹۷
دکتر پیرحسین کولیوند رئیس کمیته بهداشت ودرمان ستاد مرکزی اربعین در پیامی از زحمات پرسنل پر تلاش و جهادگر اورژانس در مراسم پیاده روی اربعین حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) قدردانی نمود.

به گزارش روابط عمومی سازمان اورژانس کشور؛ دکتر پیرحسین کولیوند رئیس کمیته بهداشت ودرمان ستاد مرکزی اربعین در پیامی  از زحمات پرسنل پر تلاش و جهادگر اورژانس  در مراسم پیاده روی اربعین حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) قدردانی نمود.

متن پیام بدین شرح است:

 همکاران گرامی وپرتلاش وجهادگر فوریتهای پزشکی

با سلام واحترام

بدون شک انجام و برگزاری خیره کننده و بسیار باشکوه مراسم پیاده روی اربعین حضرت اباعبدالله الحسین (ع) در سال جاری که موجب شگفت و حیرت جهانیان شده، جلوه و نمادی از حضور معنوی و پرشور شیفتگان و پیروان آن امام مظلوم در طول تاریخ درخشان و اثرگذار و با نشاط اسلام ناب محمدی (ص) بود. بسی شایسته است مراتب سپاس و تجلیل خالصانه خود را از ایثار و تلاش بی­دریغ و خستگی ناپذیر شما فرزندان صدیق اورژانس که غرور­آفرینانه در کمال صداقت و درستکاری خالصانه از هیچ گونه تلاشی دریغ نکرده و در ارائه خدمات به زائرین اربعین حسینی شبانه روز همت گماشتید، ابراز نمایم. بی شک خدمات بی شائبه و زحمات ارزشمند شما فرزند عزیز اورژانس، برگ زرین و پرافتخاری است که بر صفحات رنگین عرصه بهداشت، درمان و فوریتهای پزشکی نقش خواهد بست.

امید است تا در سایه الطاف الهی و با همت و تلاش مضاعف در خدمتگذاری به مردم شریف اسلامی موفق و مؤید باشید.

دکتر پیرحسین کولیوند

رئیس کمیته بهداشت ودرمان ستاد مرکزی اربعین

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.