امروز ۲۶ ام تیر ۱۳۹۸ ساعت ۷:۳۶ ب.ظ

به گزارش روابط عمومی و پایگاه اطلاع رسانی سازمان اورژانس کشور در مرکز اصفهان،دکتر غفور راستین اظهار کرد: تیم اعزامی اربعین حسینی از سوی اورژانس پیش‌بیمارستانی اصفهان، از تاریخ ۲۹ مهرماه تا ۱۱ آبان سال جاری به یک هزار و ۲۴۸ نفر از زائران کربلای معلی خدمات فوریت‌های پزشکی ارائه کرد که از مجموع این افراد یک هزار و ۲۰۴ نفر با تلاش پرسنل اورژانس به صورت سرپایی درمان و ۴۴ نفر پس از دریافت خدمات درمانی اولیه به بیمارستان منتقل شدند.

وی خاطرنشان کرد: تیم‌های اعزامی اورژانس پیش‌بیمارستانی در تاریخ ۲۸ مهرماه امسال با ۷ دستگاه آمبولانس مجهز و ۱۵ نفر تکنسین از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با بدرقه رییس این دانشگاه خانم دکتر چنگیز، معاون دانشگاه آقای دکتر یوسفی، معاون بهداشتی آقای دکتر حیدری و سایر مسئولان، عازم استان کرمانشاه شد.

مدیر حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان تصریح کرد: از مجموع تیم اعزامی سازمان اورژانس اصفهان، ۲ دستگاه آمبولانس و ۵ نفر نیرو در کمربندی غربی کرمانشاه به سمت ایلام؛ در پلیس راه عین الکش و ماهیدشت، ۲ دستگاه آمبولانس و ۴ نفر نیرو در کمربندی شرقی کرمانشاه منتهی به خروجی کرمانشاه؛ در جایگاه بعثت و پمپ بنزین ایلیا، یک دستگاه آمبولانس و ۲ نفر نیرو در شهر بیستون، یک دستگاه آمبولانس و ۲ نفر نیرو در شهر صحنه و یک دستگاه آمبولانس و ۲ نفر نیرو در شهر کنگاور مستقر شدند.

دکتر راستین با بیان اینکه در این مدت، اورژانس اصفهان ۷۲۰ نفر ساعت استقراری داشتند، گفت: استقراری‌ها از ساعت ۸ صبح تا ۸ شب در حاشیه جاده و موکب‌ها انجام می‌شد.

وی افزود: واحد تعمیرات سیار اورژانس استان اصفهان نیز در ۱۹ روز استقرار در استان خوزستان ۵۵ مورد تعمیرات روی آمبولانس‌های بنز اسپرینتر ۳۱۴، ۳۱۵ و اتوبوس آمبولانس‌های اورژانس انجام داد.

مدیر حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان ادامه داد: این آمبولانس‌ها از سراسر ایران برای ارائه خدمات به زائرین اربعین در مرز چذابه و شهر اهواز مستقر بودند که در صورت نیاز به تعمیرات و رفع نقص ،این تعمیرات توسط واحد تعمیرگاه سیاراورژانس استان اصفهان انجام شد. دکتر راستین اظهار کرد: واحد تعمیرات سیار اورژانس اصفهان در این مدت ۵۷۰ نفرساعت خدمت ارائه کرد.

 

انتهای پیام /

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.