امروز ۲۰ ام آذر ۱۳۹۷ ساعت ۳:۴۲ ب.ظ
  • کد خبر: 11831
  • گروه : گوناگون
  • تاریخ انتشار: ۳۰ام آبان ۱۳۹۷
يك دستگاه آمبولانس اورژانس اصفهان كه بازسازي شده بود با حضور سرپرست سازمان اورژانس كشور رونمايي شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان اورژانس کشور؛

مراسم رونمایی از بازسازی اولین امبولانس اورژانس در سطح کشور با حضور رئیس دانشگاه و دکتر کولیوند سرپرست سازمان اورژانس کشور، چهارشنبه ۲۳ آبان ماه، برگزار گردید.

مدیر حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان گفت: یک دستگاه آمبولانس اورژانس پیش‌بیمارستانی اصفهان که در راستای اقتصاد مقاومتی بازسازی شده بود، با حضور سرپرست سازمان اورژانس کشور و ریس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان رونمایی شد.

دکتر غفور راستین اظهار کرد: با توجه به شرایط اقتصادی کشور در حال حاضر و موضوع تحریم ها و مشکلات پیش رو برای خرید آمبولانس جدید، اورژانس کشور تصمیم گرفت آمبولانس‌های با عمر بالای ۱۰ سال را که باید از رده خارج شوند بازسازی کرده و به ناوگان امدادرسانی بازگرداند.

وی افزود: استان اصفهان نیز در راستای اقتصاد مقاومتی و با استفاده از توانمندی‌های خود توانست این طرح بازسازی را به مدت سه ماه بر روی یک دستگاه آمبولانس بنز و با صرف هزینه ای معادل حدود ۷۰ میلیون تومان به انجام برساند.

مدیر حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان تصریح کرد: این آمبولانس با حضور دکتر کولیوند رونمایی و قرار شد هفته آینده گروه کارشناسی فنی وزارتخانه از این آمبولانس بازدید کنند و چنانچه مورد تایید آنها قرار گرفت بازسازی آمبولانس‌ها با همین سبک در اصفهان ادامه یابد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.