امروز ۲۹ ام اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۸:۳۹ ب.ظ
در ششمین ماموریت اورژانس هوای نیشابور، مادر باردار از خانه بهداشت روستای بقیع به بیمارستان حکیم نیشابور انتقال یافت.

به گزارش روابط عمومی و ستاد اطلاع رسانی سازمان اورژانس کشور در مرکز نیشابور: رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی نیشابور از اعزام بالگرد اورژانس ۱۱۵ نیشابور جهت انتقال مادر باردار با شرایط اضطراری خبر داد.

دکتر قاسم مشارموحد گفت: در ساعت ده نیم صبح چهارشنبه شنبه هفتم آذر ماه ۱۳۹۷ بدنبال تماس با مرکز ارتباطات اورژانس و درخواست آمبولانس جهت مراقبت و انتقال مادر باردار از خانه بهداشت روستای بقیع بلافاصه آمبولانس جاده ای کلاته محمد جان به محل اعزام شده است.

وی ادامه داد: با توجه به شرایط اورژانسی مادر باردار و درخواست بالگرد جهت انتقال، سریعا اتاق عمل زایشگاه بیمارستان هماهنگ و یکدستگاه آمبولانس به همراه ماما و پرستار زایشگاه در پد فرود بالگرد مجموعه فجر مستقر شده و پس از تحویل گرفتن مادر باردار از بالگرد وی را به مرکز آموزشی پژوهشی و درمانی حکیم منتقل نمودند.

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی نیشابور ضمن تشکر از مدیریت مجموعه فجر جهت همکاری در خصوص استفاده بالگرد اورژانس از پد فرود آن مجموعه، افزود: راه اندازی پایگاه اورژانس هوایی و استفاده از بالگرد اورژانس زمان انتقال مدجویان از مناطق کوهستانی و صعب العبور را کاهش داده است. مادر باردار به سلامت تحویل مرکز آموزشی پژوهشی و درمانی حکیم شده و تحت مراقبت می باشد.

 

انتهای خبر/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.