امروز ۶ ام فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۷:۳۱ ب.ظ
۳۳ مصدوم تصادفی و احیای موفق فرد 33 ساله توسط تکنسین های اورژانس ۱۱۵ امدادرسانی شدند.

۳۳ مصدوم تصادفی و  جان دوباره با احیای موفق فرد ۳۳ ساله توسط تکنسین های اورژانس ۱۱۵ امدادرسانی شدند.
به گزارش روابط عمومی  وپایگاه اطلاع رسانی سازمان اورژانس کشور مستقر در کهگیلویه وبویراحمد، جلال پور ان فرد عنوان کرد: ۳۳ مصدوم حاصل ۲۱ فقره تصادف در کهگیلویه و بویراحمد امدادرسانی شده‌اند.
مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه در ۲۴ ساعت گذشته ۸ تصادف با ۱۰ مصدوم در ‌شهر و ۱۴ تصادف با ۲۳ مصدوم در جادهای برون شهری به وقوع پیوسته افزود : در مجموع ۳۳ مصدوم در پی داشته است .
وی نیز ادامه داد: ۶ مصدوم در محل حادثه مداوای سرپایی و ۲۷ مصدوم توسط آمبولانس های اورژانس به بیمارستان های استان انتقال داده شدند.
جلال پوران فرد در ادامه از احیای موفق آمیز آقای ۳۳ ساله ای توسط پرسنل اورژانس خبرداد و افزود : باتماس با مرکز اورژانس یاسوج مبنی بر بیهوش بودن فرد ۳۳ ساله بلافاصله پایگاه ۴ یاسوج به محل اعزام شد .
مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی بابیان اینکه بلافاصله یک آمبولانس به محل اعزام شد عنوان کرد: این فرد ۳۳ ساله که فاقد علایم حیاتی (نبض و تنفس) بود بلافاصله احیاشروع شد و بعد از تلاش و اقدامات احیا بیمار را با برگشت دوباره تنفس و نبض تحویل بیمارستان شهید بهشتی یاسوج دادند.
پوران فرد اذعان کرد: باتوجه به اطلاعات کسب شده و.ضعیت بیمار رو به بهبوداست .مدیر دانشگاه علوم پزشکی یاسوج ضمن تشکر از دو تکنسین اعزامی آقایان نوید پرهیزگارو مهرداد جاماسبی بابت نجات جان این فرد ۳۳ ساله نیز توصیه ای به مردم عزیز کرد و افزود: مردم عزیز در چنین مواقعی که بیمارخود بی پاسخ و بی هوش است بدون اتلاف وقت بلافاصله با اورژانس ۱۱۵ تماس گرفته و با دادن آدرس دقیق بیمار خود تا رسیدن آمبولانس نیز از راهنمایهای پزشکی کارشناسان اپراتور ۱۱۵ در خصوص جان بیمارخود توجه وافر نمایند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.