امروز ۲۹ ام اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۹:۲۶ ب.ظ
مدیر اورژانس ۱۱۵ گیلان از انجام 16 هزار و 469 ماموریت و امداد رسانی اورژانس ۱۱۵ این استان در مهر و آبان لغایت 13 آذر ماه امسال خبر داد.

انجام بیش از ۱۶ هزار ماموریت اورژانس گیلان در ۲ ماه و نیم گذشته
مدیر اورژانس ۱۱۵ گیلان از انجام ۱۶ هزار و ۴۶۹ ماموریت و امداد رسانی اورژانس ۱۱۵ این استان در مهر و آبان لغایت ۱۳ آذر ماه امسال خبر داد.
دکتر پیمان اسدی در ادامه گفت:از تعداد کل مأموریت های انجام یافته ۱۱هزار و ۷۰۶ مورد توسط پایگاه شهری و ۴هزار و ۷۵۳ مأموریت هم توسط اورژانس‌های جاده‌ای انجام شده است.
مدیر اورژانس ۱۱۵ گیلان همچنین با بیان اینکه در این مدت ۴هزار و ۴۵۱ مورد تصادف در جاده‌های این استان توسط فوریتهای پزشکی گیلان امدادرسانی شده بیان کرد: تعداد موارد غیر تصادفی ۱۲هزار و ۱۸ مورد بوده است. همچنین در مجموع ۸هزار و ۲۹۷مورد نیز در بیمارستان های استان بستری شدند.
به گفته مدیر اورژانس گیلان، میانگین زمان رسیدن بر بالین بیماران و مصدومان در حوادث شهری ۹ دقیقه و در جاده‌ها نزدیک ۱۱ دقیقه ثبت شده است.
 دکتر پیمان اسدی در خاتمه گفت: در این مدت ۱۲ مورد احیای قلبی ریوی موفق و ۱مورد زایمان در آمبولانس اورژانس رخ داده است. همچنین ۳۲ مورد در اثر مسمومیت با گاز منوکسید کربن دچار مشکل شده و با اورژانس ۱۱۵ تماس حاصل کرده اند که ازاین تعداد ۲۸نفر بستری و در کمال تاسف ۱نفر فوت شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.