امروز ۳ ام اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۷:۰۳ ق.ظ
رئیس اورژانس ۱۱۵کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: قاتل نامرئی در دشتروم (بویر احمد) جان یک نفر را گرفت.

رئیس اورژانس ۱۱۵کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: قاتل نامرئی در دشتروم (بویر احمد) جان یک نفر را گرفت.
به گزارش روابط عمومی سازمان  اورژانس  کشور مستقر در مرکز استان کهگیلویه وبویراحمد، جلال پورانفرد عنوان کرد: در ساعت ۱۲:۵۵ امروز پنجشنبه سیزدهم دی ماه ۹۷ بنا به گزارشی به مرکز ارتباطات یاسوج مبنی بر بی پاسخ بودن آقای ۷۸ ساله ای در منزلی واقع در روستای دشت روم بلافاصله اورژانس ۱۱۵ به محل اعزام شد.
مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی یاسوج با بیان اینکه آمبولانس اورژانس بعد از یک دقیقه از مدت تماس بر بالین بیمار حاضر شدند افزود: متاسفانه این آقای ۷۸ ساله جان خود را از دست داده بود.
وی با اشاره به اینکه گاز co گازی بی رنگ و بی بو است اذعان کرد: مردم عزیز در فصل سرما باید نسبت به وسایل گرمایشی خود و خانواده دقت بیشتری بنماید چرا که این قاتل نامرئی در کمین است و در طول سال بخصوص فصل سرما بعلت نصب غیر استاندار وسایل گرمایشی جان خیلی از هموطنان عزیز را میگیرد.
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه استان بابیان اینکه در هنگام رسیدن تکنسین های اورژانس بر بالین بیمار هیچ گونه علایم حیاتی نداشت و کاملا سیانوز شده بود افزود: بنا به گزارش رسیده علت مرگ این پیرمرد ۷۸ ساله وسایل گرمایشی ( اجاق گازی )بود که در اتاقی بدون دودکش و روزنه استفاده میکرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.