امروز ۲۵ ام تیر ۱۳۹۸ ساعت ۸:۳۷ ب.ظ
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه وبویراحمد در پیامی روز پرستار را به همه همکاران پرستار تبریک گفت.

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه وبویراحمد در پیامی روز پرستار را به همه همکاران پرستار تبریک گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی سازمان اورژانس کشور مستقر در مرکزکهگیلویه وبویراحمد،در متن پیام جلال پوران فرد آمده است،

بسم الله الرحمن الرحیم
پیامبر اکرم-(ص) فرمود:کسی که برای برآوردننیاز بیماری تلاش ‏کند، خواه نیاز او برآورده شود یا نه، همانند روزی که ازمادر متولد شده است از گناهان ‏پاک می ‏گردد.
امروزه علم پرستاری یکی از علوم آکادمیک و پیچیده دنیا میباشد که در مقایسه با سایر علوم یک سختی مضاعف را دارا می باشد و آن داشتن علم مراقبت از روح و روان انسان هایی که نیاز به حمایت دارند چرا که سایر علوم حتی علوم پزشکی هم اغلب با جنبه فیزیکی انسان سرو کار دارند .از این جهت کسانی که به این علم وارد میشوند میبایست هم از نظر فیزیکی و هم روانی و سایر جنبه ها سرآمد و زبانزد باشند . سختی کار پرستار تا جایی هست که حاضر است با تمام کاستی ها و کمبودهایی که امروزه وجود دارد ،باز هم به شیفت های سخت و طاقت فرسا پرداخته و آن علم مراقبت را به نحو احسن انجام دهد. بنده این افتخار را دارم که عضو کوچکی از خانواده بزرگ و از خود گذشته پرستاری باشم و به نوبه خود  ۵ جمادی الاول برابر با ۲۲ دیماه ۱۳۹۷ زاد روز میلاد با سعادت حضرت زینب (س) و روز پرستار را به تمام همکاران عزیز تبریک و تهنیت عرض میکنم و از خداوند متعال مسئلت می نمایم که صبر و تحمل بانوی صبور کربلا را در وجود همه ما نهادینه فرماید.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.