امروز ۳۰ ام فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۷:۴۷ ق.ظ

💥پیام تبریک مدیر حوادث و فوریتهای پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد مقدس به مناسب روز پرستار 💥

پرستاری درفرهنگ ایرانی و اسلامی جایگاه بسیار رفیعی  دارد. سالروزولادت با سعادت بزرگ بانوی اسلام حضرت زینب کبری (س) موقعیتی برای قدردانی از تلاشها و زحمات شبانه‌روزی جامعه شریف وخدوم پرستاری و پیراپزشکی است.

جامعه پرستاری ، مجموع های پویا با هدفی مقدس ، سرشار از محبت به نوع انسان و شیفته خدمت است و بی شک ، نامگذاری اینروز فرخنده به عنوان روزپرستار ، ادای احترام به فرشتگانی زمینی است که خدمت به خلق را بزرگ‌ترین افتخارخود می‌دانند و بواسطه این افتخار به دنبال کسب رضای الهی هستند.

اینجانب سالروز ولادت پرستار ستاره های درخشان ایمان وعفت ، حضرت زینب (س) را به یکایک پرستاران و همکاران پرتلاش حوزه فوریتهای پزشکی و منادیان انسانیت و ایمان وبه همه آنانیکه از پس ابرحیاء وعفت ، باران عاطفه می بارند و بانور ایمان درونشان گرمای زندگی در کالبد جامعه جاری می کنند ، تبریک عرض مینمایم وتوفیق روز افزون از خداوند متعال برای یکایک پرستاران و کاردان و کارشناسان فوریتهای پزشکی و هوشبری و اتاق عمل و به بهیاری و امدادگران که درپایگاههای شهری و جاده ای و حوزه ستادی و مرکز ارتباطات و فرماندهی عملیات و EOC و MCMC خواستارم

دکتر رضا وفایی نژاد
مدیر حوادث و فوریتهای پزشکی دانشگاه
۱۳۹۷/۱۰/۲۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.