امروز ۶ ام خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲:۲۵ ق.ظ
به همت و پشتیبانی  واحد آموزش اورژانس115 کهگیلویه وبویراحمد کلاسهای آموزش کمکهای اولیه برای معلمان و مربیان مدارس دولتی و غیرانتفاعی استان برگزارمیشود.

به همت و پشتیبانی  واحد آموزش اورژانس۱۱۵ کهگیلویه وبویراحمد کلاسهای آموزش کمکهای اولیه برای معلمان و مربیان مدارس دولتی و غیرانتفاعی استان برگزارمیشود.

به گزارش روابط عمومی اورژانس ۱۱۵ کهگیلویه وبویراحمد، جلال پوران فرد بابیان اینکه امروز  چهارشنبه ۲۶ دیماه ۹۷ آموزش کمکهای اولیه در مدرسه دخترانه کوثر در یاسوج شهرک امام حسین برگزارشد افزود: واحد آموزش این مرکز آمادگی دارد که کلاسهای کمکهای اولیه و آشنایی با سیستم فوریتهای پزشکی را برای تمام مراکز دولتی، خصوصی و مدارس، در تمام سطوح مختلف در سراسراستان برگزارکند.

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیرحوادث دانشگاه علوم پزشکی عنوان کرد: در این کلاس آموزشی علاوه بر آشنایی دانش آموزان بر تجهیزات پزشکی اورژانس در آمبولانس  نیزفرهنگ استفاده تماس با اورژانس در مواقع حوادث و نحوه امدادخواهی نیز برای دانش آموزان و  توسط کارشناسان آموزشی این مرکزارائه می شود.

وی افزود : بصورت تئوری و عملی از روی مولاژ احیای قلبی پایه برای معلمان و مربیان مدارس نیز توسط  کارشناسان این مرکز درمدارس برگزارمیشود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.