امروز ۵ ام خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱:۳۰ ب.ظ
  • کد خبر: 16100
  • گروه : ایلام
  • تاریخ انتشار: ۲۹ام دی ۱۳۹۷
در ساعت 11 صبح روز جمعه 28 دی ماه ، طی تماس با مرکز فوریت های پزشکی شهرستان دهلران،قریب الوقوع بودن زایمان یک مادر حامله به آدرس مناطق عشایری مرز چیلات گزارش داده شد.

به گزارش روابط عمومی و ستاد اطلاع رسانی سازمان اورژانس کشور در ایلام/ در ساعت ۱۱ صبح روز جمعه ۲۸ دی ماه ، طی تماس با مرکز فوریت های پزشکی شهرستان دهلران،قریب الوقوع بودن زایمان یک مادر حامله به آدرس مناطق عشایری مرز چیلات گزارش داده شد.
بلافاصله آمبولانس پایگاه شهری به همراه یک ماما و یک خودرو کمک دار پیکاپ از شبکه بهداشت و درمان با راننده (بعنوان راه بلد) به محل اعزام شدند. با توجه به صعب العبور بودن مسیر های دسترسی و جهت آمادگی برای حوادث احتمالی از جمله گیر کردن آمبولانس ،یک دستگاه آمبولانس کمکدار نیز از پایگاه هلال احمر منطقه بیشه دراز به محل اعلام شده فراخوان شد.
پس از طی مسیر اکیپ امدادی تا مسیر های قابل عبور ، در ادامه تکنسین های اورژانس و ماما با خودرو پیکاپ بهمراه تجهیزات لازم عملیات جستجو را در مناطق مرزی ادامه داده و بعداز حدود سه ساعت مددجو را یافته و بعد از معاینه و اقدامات پزشکی لازم، وی به آمبولانس منتقل شده و ساعت ۱۴:۳۰ در سلامت کامل به بیمارستان شهدای دهلران تحویل داده شد.

انتهای خبر/.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.