امروز ۱ ام خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۶:۰۱ ب.ظ
آشنایی با فعالیتهای اورژانس 115 و پیشگیری از خطرات چهارشنبه آخر سال


به گزارش روابط عمومی و ستاد اطاع رسانی سازمان اوژانس کشور در مرکز بابل :آموزش کمکهای اولیه برای دانش آموزان ومربیان و معلمان در مدارس
 بابل

واحد آموزش سازمان اورژانس پیش بیمارستانی (اورژانس ۱۱۵) کلاسهای آموزش کمکهای اولیه برای معلمان و مربیان مدارس دولتی و غیرانتفاعی در شهرستان بابل و استان  برگزارمی کند.

 

به همت و پشتیبانی  واحد آموزش سازمان اورژانس ۱۱۵ بابل کلاسهای آموزش کمکهای اولیه برای معلمان و مربیان مدارس دولتی و غیرانتفاعی شهرستان  بابل برگزارمیشود.

به گزارش روابط عمومی سازمان اورژانس بابل ، دکتر لعلی  :بابیان اینکه  آموزش کمکهای اولیه    برگزاری کلاس های آموزشی سازمان  اورژانس بابل در مورد آشنایی با فعالیتهای اورژانس ۱۱۵ و پیشگیری از خطرات چهارشنبه آخر سال برای دانش آموزان مدرسه مهرا بابل برگزارشد افزود: واحد آموزش این مرکز آمادگی دارد که کلاسهای کمکهای اولیه و آشنایی با سیستم فوریتهای پزشکی را برای تمام مراکز دولتی، خصوصی و مدارس، در تمام سطوح مختلف در سراسرشهرستان و استان  برگزارکند.

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیرحوادث دانشگاه علوم پزشکی عنوان کرد: در این کلاس آموزشی علاوه بر آشنایی دانش آموزان بر تجهیزات پزشکی اورژانس در آمبولانس  نیزفرهنگ استفاده تماس با اورژانس در مواقع حوادث و نحوه امدادخواهی نیز برای دانش آموزان و  توسط کارشناسان آموزشی این مرکزارائه می شود.

وی افزود : بصورت تئوری و عملی از روی مولاژ احیای قلبی پایه برای معلمان و مربیان مدارس نیز توسط  کارشناسان این مرکز درمدارس برگزارخواهد شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.