امروز ۳ ام شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۵ ب.ظ
  • کد خبر: 16375
  • گروه : گوناگون
  • تاریخ انتشار: ۱ام بهمن ۱۳۹۷
کارگاه آموزشی کنترل آماری فرایندها با شرکت مسئولین آمار و کنترل کیفت ۱۴ دانشگاه علوم پزشکی در سازمان اورژانس کشور برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی سازمان اورژانس کشور؛صبح امروز کارگاه آموزشی کنترل آماری فرایندها با شرکت مسئولین آمار و کنترل کیفت ۱۴ دانشگاه علوم پزشکی در سازمان اورژانس کشور برگزار گردید.
این کارگاه که از ساعت ۸ لغایت ۱۵ در وازرت بهداشت درمان و آموزش تشکیل شد،در ابتدای جلسه آقای دکتر نوری معاون محترم سازمان ضمن خوشامدگویی به شرکت کنندگان به تشریح اهداف این کارگاه پرداختند، همچنیم با توجه به اهمیت نقش کنترل کیفیت و تحلیل داده ها در پیشبرد اهداف سازمان اورژانس و ضمن بیان تجارب موفقی که بکارگیری این متد در اورژانس تهران داشته است به لزوم استقرار مباحث مورد بحث در این جلسه در دانشگاه های سطح کشور اشاره نمودند و ابراز امیدواری نمودند با این روش بتوان تغییر چشمگیری را در شاخص های عملیاتی اورژانس ایجاد نمود.
در ادامه خانم مهندس علی پور رئیس اداره بهبود روش ها در سازمان اورژانس کشور مباحث پایه ای کیفیت را بیان نمودند و سپس به آموزش ابزارهای spc با استفاده از نرم افزار minitab پرداختند.

 

برچسب ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.