امروز ۴ ام خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۴:۲۰ ق.ظ
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت:سوانح رانندگی 24 ساعت گذشته تاکنون در شهرستان های گچساران و باشت 10 مصدوم و یک کشته بر جای گذاشت.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت:سوانح رانندگی ۲۴ ساعت گذشته تاکنون در شهرستان های گچساران و باشت ۱۰ مصدوم و یک کشته بر جای گذاشت.
به گزارش روابط عمومی سازمان اورژانس کشور مستقر در کهگیلویه و بویراحمد؛ جلال پوران فرد روز سه شنبه ۲ بهمن ماه ۹۷ اظهار داشت: پنج حادثه رانندگی ظهر روز دوشنبه تاکنون در شهرستان های گچساران و باشت رخ داده است.
وی افزود: تصادف ۲ دستگاه خودرو سمند و ایسوزو در جاده گچساران به باشت منطقه شلالدون که ساعت ۱۴ روز دوشنبه رخ داد، مهمترین سانحه جاده ای روز گذشته تاکنون در این شهرستان ها بوده است.
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: در این حادثه سه نفر مصدوم شدند.
پوران فرد ابراز داشت: مصدومان این سانحه رانندگی پس از امداد و نجات اولیه از سوی امدادگران فوریت های پزشکی به بیمارستان شهید رجایی شهر دوگنبدان منتقل شدند اما به گزارش مسئولان بیمارستان یکی از مصدومان جان خود را از دست داد.
پوران فرد اظهار داشت:قربانی این حادثه راننده ۲۴ ساله خودرو سمند بود.
وی گفت: حال ۲ مصدوم دیگر تصادف در جاده گچساران خوب گزارش شده است.
پوران فرد همچنین از واژگونی یک دستگاه موتور سیکلت در روستای ده بزرگ از توابع شهرستان باشت خبر داد.
وی بیان کرد: این حادثه نیز یک مصدوم داشت که پس از امداد و نجات اولیه به بیمارستان منتقل شد.
۹پایگاه اورژانس گچساران فعالیت می کند.
این پایگاه ها شامل پنج پایگاه جاده ای، سه پایگاه شهری و یک اورژانس هوایی است که خدمات رسانی به جامعه هدف را انجام می دهند.
شهرستان ۱۲۴ هزار نفری گچساران در جنوب غربی کهگیلویه و بویراحمد قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.