امروز ۶ ام خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱:۳۶ ق.ظ
زن 62 ساله‌ای که دچار ایست کامل قلبی تنفسی شد، با تلاش تکنسین‌های اورژانس ۱۱۵ اصفهان ، پس از انجام عملیات احیا، به زندگی دوباره بازگشت.

به گزارش روابط عمومی و پایگاه اطلاع رسانی سازمان اورژانس کشور در مرکز اصفهان،در ساعت ۱:۵۰ بامداد شب گذشته ۶ بهمن ماه ۹۷، در تماسی با اتاق فرمان ۱۱۵ اصفهان اعلام شد که زن ۶۲ ساله ای تنگی نفس و دیسترس تنفسی شده است لذا بلافاصله یک واحد امدادی از نزدیکترین پایگاه اصفهان بر بالین این زن حاضر شد.

عباس عابدی مسئول روابط عمومی اورژانس با بیان اینکه این زن ۶۲ ساله، دچار سابقه بیماری قلبی بود، افزود: تکنسین‌های اورژانس، پس از حضور بر بالین بیمار و کنترل علائم حیاتی وی، جهت انتقال بیمار اقدام کردند که در حین انتقال بیمار دچار ایست قلبی تنفسی شد که پرسنل به سرعت عملیات احیای قلبی ریوی را بر روی او انجام دادند و پس از حدود ۲۰ دقیقه تلاش، موفق شدند علائم حیاتی این زن را بازگردانند.

وی افزود: این بیمار که جانی دوباره پیدا کرده بود، پس از بازگشت ضربان نبض و تنفس، برای ادامه مراحل درمان، توسط آمبولانس اورژانس ۱۱۵به بیمارستان آیت الله کاشانی اصفهان  منتقل شد. گفتنی است آقایان ایمان مسعودی و محمد رضایی تکنسین های حاضر در این عملیات احیا موفق بودند.

 

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.