امروز ۱ ام خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۵:۳۱ ب.ظ
از دقایق بامدادی امروز و هوای بارانی ۴ مورد تصادف در سطح استان کهگیلویه وبویراحمد به مراکز ارتباطات گزارش شده است که در مجموع ۱۳ مصدوم در پی داشته است.

سیزده مصدوم در تصادفات ۱۲ ساعت گذشته کهگیلویه و بویراحمد
از دقایق بامدادی امروز ۴ مورد تصادف در سطح استان  کهگیلویه وبویراحمد به مراکز ارتباطات گزارش شده است که در مجموع ۱۳ مصدوم در پی داشته است.
به گزارش روابط عمومی اورژانس جلال پوران فرد افزود : از بامداد امروز سه شنبه ۹ بهمن ماه ۹۷ الی ساعت ۱۲ ظهر همین روز ۴ مورد تصادف در استان جهت امداد خواهی با اورژانس تماس گرفته اند که در مجموع به ۱۳ نفر امدادرسانی شده است.
مدیرحوادث دانشگاه علوم پزشکی بابیان اینکه تصادف اول در یاسوج با واژگونی سمند با ۳ مصدوم.گزارش شد افزود: تصادف دیگر در مسیر بابامیدان به یاسوج با برخورد دنا با مزدا و مصدوم شدن ۸ نفر گزارش شد .
وی بابیان اینکه در واژگونی سمند هر سه مصدوم به بیمارستان انتقال شد افزود در تصادف خودروی دنا ومزدا ۳ مصدوم توسط آمبولانس ۱۱۵ بابامیدان به بیمارستان نورآباد انتقال داده شد و ۵ مصدوم در محل توسط اورژانس ۱۱۵ کوشک مداوای سرپایی شدند.
پوران فرد در خصوص تصادفات امروز نیز اشاره ای به تصادف گچساران کرد و افزود در طول این مدت دو تصادف با ۲ مصدوم در گچساران رخ داده است که هر دو مصدوم توسط اورژانس گچساران پوشش امدادی شده است .
وی نیز افزود: خدا را شکر در بقیه شهرستانهای استان تصادفی در ۱۲ ساعت گذشته به مراکز ارتباطات گزارش نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.