امروز ۱ ام اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۹:۱۳ ق.ظ
3 حادثه به فاصله 7 دقیقه در بخش اسیر

به گزارشروابط عمومی و پایگاه اطلاع زسانی سازمان اورژانس کشور در مرکز فارس، در ساعت ۱۸:۳۵ مورخ ۹۶/۱۰/۰۷ تصادف میان یک دستگاه موتورسیکلت و یک دستگاه خودروی سواری مقابل پایگاه اورژانس اسیر-گله دار موجب گردید که بلافاصله تکنسین های اورژانس ۱۱۵ وارد عمل شده و پس از انجام اقدامات درمانی اولیه بر روی مصدومی که از ناحیه سر و لگن دچار آسیب گردیده بود، وی را به بیمارستان ولیعصر (عج) لامرد اعزام نمایند.

کمتر از ۵ دقیقه از سپری شدن حادثه اول، در ساعت ۱۸:۳۹ تصادفی دیگر میان ۲ خودرو در محل گردنه گله دار– شیرینو حادث گردید که در پی آن یک نفر مصدوم شد. بلافاصله یک دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام گردید و تکنسین های اورژانس ۱۱۵ شهرستان مهر پس از انجام اقدامات درمانی اولیه بر روی مصدوم حادثه، وی را به بیمارستان فاطمه الزهرا(س) مهر منتقل نمودند.

پس از گذشت ۳ دقیقه از حادثه دوم، ساعت ۱۸:۴۲ واژگونی یکدستگاه موتور در روستای هرج واقع در بخش اسیر شهرستان مهر موجب مصدوم شدن یک نفر گردید. بلافاصله یکدستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شد و پس از انجام اقدامات درمانی اولیه بر روی مصدوم توسط تکنسین های اورژانس ۱۱۵، وی را به بیمارستان ولیعصر (عج)لامرد اعزام نمودند.

پایان خبر/

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.