امروز ۳۰ ام بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۴ ق.ظ
چهار تصادف پی در پی در مدت نیم ساعت در محور کرج چالوس، منجر به مصدومیت یازده تن گردید.

به گزارش روابط عمومی و ستاد اطلاع رسانی سازمان اورژانس کشور در مرکز البرز ،چهار تصادف پی در پی در مدت نیم ساعت در محور کرج چالوس، منجر به مصدومیت یازده تن گردید.

از ساعت ۸:۲۸ صبح امروز شنبه ، ۹ دی ماه ، چهار فقره تصادف در فواصل زمانی و مکانی بسیار کوتاه در جاده چالوس رخ داده و آمبولانسهای اورژانس ۱۱۵ البرز را
اولین حادثه که بین دو خودرو ال ۹۰ و پراید در جاده چالوس، نرسیده به منطقه درده با وقوع پیوست، ساعت ۸:۲۸ بود که دو مصدوم ( یک نفر خانم ۵۶ ساله و یک نفر آقا ۳۷ ساله) به جا گذاشت که توسط یک دستگاه آمبولانس اورژانس ۱۱۵ البرز به بیمارستان شهید مدنی کرج منتقل شدند.
در حادثه دوم که ساعت ۸:۴۰ بین خودروهای پراید ، پرشیا و پیکان وانت در منطقه نساء رخ داد ، ۴ مصدوم ( یک نفر خانم و سه نفر آقا) توسط یک دستگاه آمبولانس اورژانس۱۱۵ به بیمارستان شهید مدنی کرج منتقل شدند.
در حادثه سوم ساعت ۸:۵۰ در منطقه نساء بین خودروهای جک و سمند ، ۴ نفر خانم مصدوم شدند که توسط یک دستگاه آمبولانس اورژانس ۱۱۵ و یک دستگاه آمبولانس هلال احمر به بیمارستان شهید مدنی کرج منتقل شدند.
حادثه چهارم ساعت ۸:۵۳ در منطقه آسارا بین کامیون و سواری دنگ فو ، منجر مصدومیت یک نفر خانم ۲۲ ساله شد که توسط یک دستگاه آمبولانس اورژانس ۱۱۵ البرز به بیمارستان شهید مدنی کرج منتقل شدند.

انتهای پیام /

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.