امروز ۱ ام خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۵:۵۵ ب.ظ
مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی از تصادف زنجیره ای سه خودروی سمند، پژو و پراید در محور یاسوج به بابامیدان و مصدوم شدن ۵ نفر و انتقال مصدوم بدحال با اورژانس هوایی یاسوج خبر داد.

مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی از تصادف زنجیره ای سه خودروی سمند، پژو و پراید در محور یاسوج به بابامیدان با مصدوم شدن ۵ نفر و انتقال مصدوم بدحال با اورژانس هوایی یاسوج خبر داد.
به گزارش روابط عمومی سازمان اورژانس کشور مستقر در مرکز استان  کهگیلویه و بویراحمد،  جلال پوران فرد مدیر حوادث فوریتهای پزشکی  که خود نیز با اورژانس هوایی جهت خدمت رسانی به مصدومان  اعزام شده بود افزود: این حادثه در ساعت ۱۲ و ۲۱ دقیقه امروز دوشنبه ۱۵ بهمن ماه ۹۷ به وقوع پیوست که ۵ نفر از سرنشینان این سه خودرو به شدت مصدوم شدند.
رئیس اورژانس ۱۱۵ استان با بیان اینکه به محض اعلام این خبر بلافاصله دو اکیپ اورژانس از سپیدار و کوشک به منطقه اعزام شد افزود: با توجه به مصدومیت و شکستگی باز یکی از مصدومان که در وضعیت بدحال و نامناسبی قرار داشت برای نجات مصدوم با اورژانس هوایی یاسوج به محل اعزام شدیم.
وی عنوان کرد: ۳ مصدوم این حادثه توسط اکیپ‌های نورآباد به بیمارستان نورآباد و یک  مصدوم بدحال که دچار شکستگی باز اندام شده بود با بالگرد یاسوج به بیمارستان شهید بهشتی انتقال داده  شد.
پوران فرد بیان کرد : ۳ مصدومی که به نورآباد انتقال  داده شد دو نفراز مصدومان از ناحیه  قفسه سینه و یک مصدوم دچار شکستگی در اندام دست شده بود که و ضعیت عمومی خوب گزارش شده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.