امروز ۶ ام خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱:۵۳ ق.ظ
به گزارش روابط عمومی و ستاد اطلاع رسانی اورژانس کشور در مرکز استان چهارمحال و بختیاری؛رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی از امداد رسانی بالگرد چهارمحال و بختیاری به آقای78 ساله در مناطق دوردست بازفت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و ستاد اطلاع رسانی اورژانس کشور در مرکز استان چهارمحال و بختیاری؛رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی از امداد رسانی بالگرد چهارمحال و بختیاری به آقای۷۸ ساله در مناطق دوردست کوهرنگ خبر داد.

فرامرز شاهین گفت روز دوشنبه ۱۵ بهمن۹۷ طی تماس تلفنی با مرکز هدایت عملیات دانشگاه (EOC) اعلام شد که آقای۷۸ ساله اهل روستای سرآقاسید بر اثر سقوط از پشت بام دچار آسیب به سر ستون فقرات و اندام شده است و به دلیل عدم دسترسی زمینی به بیمار با اورژانس هوایی هماهنگی لازم به عمل آمد و بالگرد اورژانس۱۱۵ به سمت محل پرواز کرد .

شاهین اضافه کرد پس از اعزام بالگرد اورژانس به محل   کارشناسان اورژانس هوایی بر بالین مصدوم حاضر شدند و اقدامات درمانی و ثابت سازی را انجام دادند و مصدوم را به فرودگاه شهرکرد منتقل شد  و از آنجا با یک دستگاه آمبولانس اورژانس۱۱۵ به بیمارستان کاشانی منتقل کردند.

انتهای پیام/.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.