امروز ۶ ام خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۹:۳۱ ق.ظ
جلال پوران فرد در بیانیه ای از همه مردم به خصوص به پرسنل اورژانس ۱۱۵ برای شرکت یکپارچه در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن دعوت کرد.

جلال پوران فرد در بیانیه ای از همه مردم به خصوص به پرسنل اورژانس ۱۱۵ استان برای شرکت یکپارچه در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان اورژانس مستقر در کهگیلویه وبویراحمد؛جلال پوران فرد در بیانیه ای از همه مردم به خصوص به پرسنل اورژانس ۱۱۵ استان برای شرکت یکپارچه در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن دعوت کرد. متن بیانیه بدین شرح است :

دهه مبارک فجر سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را در چهل سالگی انقلاب که دوران بلوغ و عقلانیت و کمال خویش را طی می‌کند به مردم شریف و همیشه در صحنه رهبر انقلاب وبخصوص فرشتگان سفید پوش اورژانس ۱۱۵ استان تبریک می‌گویم.
این حرکت بالنده با همدلی و وفاق مردم که رهنمود همیشگی حضرت امام رحمه الله علیه بود به انجام رسید و پس از دوران رحلت پیشوای فقیدمان ، با تدبیر و خردمندی رهبر فرزانه انقلاب حضرت آیت الله خامنه‌ای ادامه یافت .
اکنون در ۴۰ سالگی انقلاب،از مردم شریف خصوصاً پرسنل اورژانس ۱۱۵ استان دعوت می کنم ، در راهپیمایی ۲۲ بهمن با حضور آگاهانه خود تجلی وحدت امت را به پا داشته و توطئه‌های دشمنان و بدخواهان را نقش بر آب کرده و در مقطع حساس کنونی در عمل به وظیفه دینی و انقلابی ، با حضور یکپارچه و منسجم و حماسی‌تر از سالهای قبل ، پاسخ دندان‌شکن به استکبار جهانی به خصوص آمریکا و اسرائیل داده و وفاداری خلل ناپذیر خود را به اسلام عزیز و
انقلاب اسلامی به نمایش بگذارند.
جلال پوران فرد رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه وبویراحمد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.