امروز ۳۰ ام خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱:۱۷ ق.ظ
بیش از ۳۰ پرسنل از مراکز بهداشتی کهگیلویه و بویراحمد در کلاس آموزش احیای پایه کودکان و شیرخواران و همچنین آموزش انسداد راه هوایی در سالن معاونت بهداشت استان شرکت کردند.

بیش از ۳۰ پرسنل از مراکز بهداشتی استان در کلاس آموزش احیای پایه کودکان و شیرخواران و همچنین آموزش انسداد راه هوایی در سالن معاونت بهداشت استان شرکت کردند.
به گزارش روابط عمومی اورژانس استان جلال پورانفردبا بیان اینکه این کلاس که به همت و پشتیبانی آموزش این مرکز برگزارشد افزود:بیش از ۳۰ پرسنل در سطح استان در سالن مرکز معاونت بهداشتی شرکت داشتند
وی نیز اظهار کرد: این کلاس آموزشی توسط کارشناس خبره و مربی کار آزموده این مرکز بنام حسین محمدیان برگزار شد.
پوران فرد نیز ابراز نمود : این کلاس علمی در دو نوبت صبح و عصر برگزارشد که در آن آموزش احیای پایه کودکان و شیرخواران و همچنین آموزش انسداد هوایی در کودکان و شیرخواران بصورت تئوری و عملی برروی مانکن به شرکت کنندگان آموزش داده شد.
مدیر حوادث دانشگاه کهگیلویه وبویراحمد ضمن تشکر از واحد آموزش و پژوهش اورژانس افزود: این مرکز آمادگی دارد کلیه مراکز درمانی، ادارات، مدارس و عموم مردم را در صورت درخواست آموزش‌های لازم  درخصوص اقدامات  احیای پایه و سایر اقدامات اولیه پزشکی را برای نجات جان هموطنان برگزارکند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.