امروز ۲۹ ام خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۷:۱۲ ب.ظ
دیدار مدیر حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، با فرماندار جدید این کلانشهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان اورزانس کشور در استان فارس، فرماندار جدید شیراز ضمن ابراز خرسندی از عملکرد مجموعه اورژانس شیراز، خدمت به مردم را بزرگترین عبادت دانست و گفت: خوشحال هستیم که در مجموعه اورژانس پیش بیمارستانی، چنین انسجام مدیریتی و نظارتی وجود دارد.

«محمدرضا امیری» از ابتکار مدیریت اورژانس فارس در زمینه طراحی سامانه مدیریت بحران استقبال کرد و پیشنهاد داد که مدیران دستگاه های اجرایی استان، برای نگرش بهتر در خصوص مدیریت در زمان بحرانبا این سامانه آشنا شوند.

مدیر حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شیراز ضمن ارایه عملکرد اورژانس فارس در دهه ماه گذشته گفت: اورژانس به عنوان خط مقدم ارائه خدمات سلامت به مردم، با توجه به نوع خدمات، کیفیت و زمان ارائه برای سلامت مردم بسیار حیاتی است.

دکتر «محمدجواد مرادیان» با توضیح روش های مدیریت و برنامه ریزی در اورژانس فارس، تاکید کرد: همه تلاش مجموعه این است که مبنای تصمیم گیری ها برای بهبود کیفیت و ارتقای خدمات، تحلیل مداوم داده ها و اطلاعات باشد.

او ابراز امیدواری کرد تا با حمایت مسوولان، کلانشهر شیراز به محلی مناسب و ایمن برای فرود بالگرد مجهز شود.

این نشست با حضور فرماندار شیراز، مدیر حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی و جمعی از مدیران اورژانس شیراز در دفتر فرمانداری برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.