امروز ۳۰ ام خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۳:۳۸ ب.ظ
برای 200دانش آموزان مدرسه مهرگان بابل برگزارشد

آموزش کمکهای اولیه برای۲۰۰ دانش اموزمهرگان بابل

پیشگیری از خطرات چهارشنبه آخر  سال و  آشنایی با فعالیتهای اورژانس ۱۱۵

 

 

به گزارش روابط عمومی و ستاد اطاع رسانی سازمان اوژانس کشور در مرکز بابل :آموزش پیشگیری از حوادث چهارشنبه سوری برای ۲۰۰دانش آموز مدرسه مهرگان بابل برگزار شد. توسط مدرسین این سازمان سرکار خانم محدثه صالحی و زینب آدرنگ در خصوص  موضوعاتی از قبیل  هشدارهای ایمنی و اقدامات اولیه در سوختگی و توسعه های لازم در صورت بروز درحوادث چهارشنبه سوری و……آموزش داده شد.

به همت و پشتیبانی  واحد کمیته چهارشنبه سوری  سازمان اورژانس ۱۱۵ بابل کلاسهای آموزشی  پیشگیری از حوادث چهارشنبه سوری کمکهای اولیه برای معلمان و مربیان مدارس دولتی و غیرانتفاعی شهرستان  بابل برگزارمیشود.

به گزارش روابط عمومی سازمان اورژانس بابل ، دکتر لعلی  :بابیان اینکه کلاس های آموزش چهارشنبه پایان سال و   آموزش کمکهای اولیه    برگزاری کلاس های آموزشی سازمان  اورژانس بابل در مورد آشنایی با فعالیتهای اورژانس ۱۱۵ و پیشگیری از خطرات چهارشنبه آخر سال برای ۲۰۰دانش آموزان مدرسه مهرگان بابل برگزارشد افزود: واحد کمیته چهارشنبه سوری  این مرکز آمادگی دارد که کلاسهای   پیشگیری از حوادث چهارشنبه سوری و کمکهای اولیه و آشنایی با سیستم فوریتهای پزشکی را برای تمام مراکز دولتی، خصوصی و مدارس، در تمام سطوح مختلف در سراسرشهرستان و استان  برگزارکند.

رئیس سازمان  اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی بابل  عنوان کرد: در این کلاس آموزشی علاوه بر آشنایی دانش آموزان بر تجهیزات پزشکی اورژانس در آمبولانس  نیزفرهنگ استفاده تماس با اورژانس در مواقع حوادث و نحوه امدادخواهی نیز برای دانش آموزان و  توسط کارشناسان آموزشی این مرکزارائه می شود..

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.