امروز ۳۰ ام خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۳:۳۲ ب.ظ
پیشگیری از خطرات چهارشنبه آخر سال برای 210دانش آموز دبیرستا ن شیخ کبیربابل برگزارشد .

به گزارش روابط عمومی و ستاد اطاع رسانی سازمان اورزانس کشور درمرکز بابل :آموزش پیشگیری از خطرات چهارشنبه آخر سال و آشنایی با فعالیتهای اورژانس ۱۱۵بابل

به گزارش روابط عمومی سازمان اوژانس بابل :آموزش پیشگیری از حوادث چهارشنبه سوری برای ۲۰۰دانش آموز دبیرستان شیخ کبیر بابل برگزار شد. توسط مدرسین این سازمان حسین ذبیحی در خصوص موضوعاتی از قبیل هشدارهای ایمنی و اقدامات اولیه در سوختگی و توسعه های لازم در صورت بروز درحوادث چهارشنبه سوری و……آموزش داده شد.
به همت و پشتیبانی واحد کمیته چهارشنبه سوری سازمان اورژانس ۱۱۵ بابل کلاسهای آموزشی پیشگیری از حوادث چهارشنبه سوری کمکهای اولیه برای معلمان و مربیان مدارس دولتی و غیرانتفاعی شهرستان بابل برگزارمیشود.
به گزارش روابط عمومی سازمان اورژانس بابل :بابیان اینکه کلاس های آموزش چهارشنبه پایان سال و آموزش کمکهای اولیه برگزاری کلاس های آموزشی سازمان اورژانس بابل در مورد آشنایی با فعالیتهای اورژانس ۱۱۵ و پیشگیری از خطرات چهارشنبه آخر سال برای ۲۱۰دانش آموز دبیرستان شیخ کبیربابل برگزارشد .واحد کمیته چهارشنبه سوری این مرکز آمادگی دارد که کلاسهای پیشگیری از حوادث چهارشنبه سوری و کمکهای اولیه و آشنایی با سیستم فوریتهای پزشکی را برای تمام مراکز دولتی، خصوصی و مدارس، در تمام سطوح مختلف در سراسرشهرستان و استان برگزارکند.
در این کلاس آموزشی علاوه بر آشنایی دانش آموزان بر تجهیزات پزشکی اورژانس در آمبولانس نیزفرهنگ استفاده تماس با اورژانس در مواقع حوادث و نحوه امدادخواهی نیز برای دانش آموزان و توسط کارشناسان آموزشی این مرکزارائه می شود..

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.