امروز ۲۹ ام خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۸:۰۰ ب.ظ
دبیر کمیته پدافند غیرعامل دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: کمیته پدافند غیرعامل این دانشگاه توانست بین 55 دانشگاه و دانشکده در سراسر کشور در بین 10 رتبه اول قرار گیرد.

دبیر کمیته پدافند غیرعامل دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: کمیته پدافند غیرعامل این دانشگاه توانست بین ۵۵ دانشگاه و دانشکده در سراسر کشور در بین ۱۰ رتبه اول قرار گیرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان اورژانس کشور در استان کهگیلویه وبویراحمد؛ جلال پوران‌فرد اظهار داشت: دانشگاه علوم پزشکی استان طبق نتایج حاصل از دومین ارزیابی دانشگاه_دانشکده‌های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و سازمان‌های وابسته از نظر پدافند غیر عامل توانست در بین ۵۵ دانشگاه و دانشکد جزء ۱۰ دانشگاه اول کشور و رتبه اول قطب جنوب قرار گیرد و از بسیاری از دانشگاه‌های بزرگ کشور پیشی بگیرد.

وی نتایج این ارزیابی را حاصل تلاش کارشناسان و همکاران مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان و سایر واحدها و معاونت‌های دانشگاه دانست و عنوان کرد: کسب این رتبه آمادگی دانشگاه علوم پزشکی استان در برابر خطرات طبیعی و انسان ساخت را نشان می‌دهد.

جلال پوران‌فرد با تاکید بر اینکه کارشناسان وزارتخانه با انجام فعالیت میدانی در دو روز و طبق چک‌ لیست‌های تعیین شده این ارزیابی را انجام دادند، افزود: موضوعات مختلفی از جمله مباحث ساختمانی، پرسنلی، بهداشت، درمان، آموزش، پژوهش، مدیریت، رهبری، حقوقی، تجهیزات پزشکی و دارویی و نیز امداد و نجات توسط کارشناسان وزارتخانه بررسی شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.