امروز ۲۹ ام خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۷:۲۳ ب.ظ
  • کد خبر: 19621
  • گروه : اردبیل
  • تاریخ انتشار: ۷ام اسفند ۱۳۹۷

توجه ویژه مجموعه مدیریت شهری مغان به توسعه همه جانبه در حوزه سلامت

در این دیدار که پس از برگزاری جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان گرمی و در محل فرمانداری این شهر صورت گرفت ، مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان پس از طرح موضوعات و مشکلات این حوزه از اهتمام جدی این مرکز و دانشگاه در ارتقا و بهبود کیفیت خدمات خبر داد و افتتاح پایگاه شماره ٢ شهری اورژانس و بررسی احداث و ارتقای تیپ ساختمان ستادی این مرکز در این شهرستان را از برنامه های آتی دانشگاه برشمرد.
دکتر غریبانی همچنین برنامه ریزی های گسترده و برپایی ایستگاههای سلامت و استقرار نیروهای اورژانس و آمبولانس های امدادی برای خدمات رسانی مناسب در ایام تعطیلات نوروز ٩٨ را از اقدامات پیش روی این مرکز اعلام و افزود: طرح سلامت نوروزی دانشگاه علوم پزشکی از ٢۵ اسفند در سراسر استان آغاز و تا ١۵ فروردین ادامه خواهد یافت.

بهشتی فرماندار شهرستان گرمی نیز در این جلسه ضمن تقدیر از اقدامات صورت گرفته در این حوزه توجه بیشتر به این شهرستان محروم در حوزه سلامت را جزو برنامه های مهم خود اعلام و از آمادگی این فرمانداری جهت تسریع در پیشبرد اهداف توسعه ای دانشگاه خبر داد.
بازدید از پایگاههای اورژانس شهرستان،دیدار با مسوولان شبکه بهداشت و درمان و شرکت در جلسه شورای سلامت شهرستان از دیگر برنامه های سفر مدیران اورژانس استان به شهرستان گرمی بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.