امروز ۳۰ ام خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱:۲۸ ق.ظ
مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت:سوانح جاده ای 24 ساعت گذشته تاکنون در شهرستانهای گچساران و باشت 14 مصدوم بر جا گذاشته است.

 

مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت:سوانح جاده ای ۲۴ ساعت گذشته تاکنون در شهرستانهای گچساران و باشت ۱۴ مصدوم بر جا گذاشته است.

به گزارش روابط عمومی اورژانس استان جلال پوران فرد روز چهارشنبه ۸اسفندماه۹۷ اظهار داشت: در شبانه روز گذشته هشت فقره تصادف در جاده های درون شهری و برون شهری این ۲ شهرستان رخ داد که مصدومان پس از امدادرسانی اولیه به بیمارستان منتقل شدند.
وی تصریح کرد: تصادف پژو پارس با پژو ۴۰۵ در میدان فرودگاه شهر دوگنبدان مرکز شهرستان گچساران با پنج مصدوم مهمترین سانحه جاده ای ۲۴ ساعت گذشته تاکنون در این شهرستان ها بوده است.
پوران فرد با بیان اینکه این تصادف در ساعت ۲٫۳۰دقیقه بامداد امروز رخ داد اضافه کرد:هر ۵ مصدوم این حادثه پس از امداد و نجات اولیه توسط اکیپ‌های اورژانس شهری به بیمارستان شهیدرجایی شهر دوگنبدان انتقال داده شدند.
وی همچنین از واژگونی خودروی سایپا در ساعت۸٫۵۰ دقیقه بامداد امروز در منطقه گردشگری شلالدون خبرداد و گفت این سانحه یک مصدوم داشت که به بیمارستان انتقال داده شد.
۹ پایگاه اورژانس گچساران فعالیت می کند.
این پایگاه‌ها شامل پنج پایگاه جاده ای، سه پایگاه شهری و یک اورژانس هوایی است که خدمات رسانی به جامعه هدف را انجام می‌دهند.
شهرستان های گچساران و باشت در جنوب کهگیلویه و بویراحمد قرار دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.