امروز ۲۹ ام خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۷:۳۰ ب.ظ
مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی از برخورد دو خودروی پژو ۴۰۵ با پراید هاچ بک در دو راهی میمند و همچنین واژگونی خودروی پژو ۴۰۵ در سیوکی جلیل با ۱۱ مصدوم خبر داد.

مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی از برخورد دو خودروی پژو ۴۰۵ با پراید هاچ بک در دو راهی میمند و همچنین واژگونی خودروی پژو ۴۰۵ در سیوکی جلیل با ۱۱ مصدوم خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اورژانس ۱۱۵ جلال پوران فردافزود: امروز جمعه ۱۰ اسفند ماه ۹۷
از مهمترین تصادفات ویژه چند مصدومی که در جادههای مواصلاتی استان به eoc دانشگاه یا مرکز فرماندهی هدایت بحران گزارش شد دو فقره تصادف با ۱۱ مصدوم بود که توسط این مرکز در سامانه حوادث بحران گزارش و ثبت گردید.
مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان با بیان اینکه تصادف اول با برخورد پژو ۴۰۵ و پراید هاچ بک در دوراهی میمند با پنج مصدوم گزارش گردید افزود تصادف دوم با واژگونی خودروی ۴۰۵ با ۶ مصدوم بعد از سیوکی جلیل محور یاسوج به سپیدار گزارش شد.
پوران فرد اظهار داشت: در هر دو تصادف تمام ۱۱ مصدوم توسط آمبولانس میمند، تکنسین‌ها آقایان یعقوب محمدی و بیت اله دلروز و همچنین اورژانس سپیدار تکنسینها آقایان حامد پاکبازی، عزیزی و غلامرضالشکری بعد از اقدامات اولیه درمانی به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج انتقال داده شدند.
مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی ضمن بیان لغزندگی جاده به علت بارش برف و باران، به رانندگان عزیز توصیه کرد از سفرهای غیرضروری پرهیز کنند وباتوجه به علت بارش برف و باران و نداشتن دید کافی در صورت تردد در جادها از امکانات زمستانی وسایل گرمایشی و تجهیزات از جمله برف پاکن چراغ مه شکن زنجیر چرخ در خودروی خود مطمن شوند ونیز حدفاصله خودروی خود را با ماشین جلویی حفظ کنند واز عجله کردن و سبقت گرفتن خودراری کنند.تا انشالله سفر خوبی بدون حوادث داشته باشند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.