امروز ۳۰ ام خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲:۲۵ ق.ظ
مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی از امدادرسانی اورژانس هوایی گچساران در پی سقوط خانمی از ارتفاع کوه های امامزاده بی بی حکیمه و خانمی دیگر که دچار کاهش سطح هوشیاری شده بود خبرداد.

۲ پرواز اورژانس هوایی گچساران برای نجات جان یک خانم سقوط از ارتفاع و بیمار با کاهش سطح هوشیاری /امداد رسانی اورژانس میمند به پنج مصدوم یک فقره تصادف در پی برخورد دو خودروی پراید و نیسان
مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی از امدادرسانی اورژانس هوایی گچساران در پی سقوط خانمی از ارتفاع کوه های امامزاده بی بی حکیمه و خانمی دیگر که دچار کاهش سطح هوشیاری شده بود خبرداد.
به گزارش روابط عمومی اورژانس استان جلال پوران فرد درتشریح دو پرواز اورژانس هوایی گچساران درمنطقه امامزاده بی بی حکیمه گفت: در بعد از ظهر امروز پنجشنبه ۱۵ اسفند ۹۷ ساعت ۱۴ و ۵۲ دقیقه در پی گزارشی مبنی بر سقوط خانمی از ارتفاع کوه های امامزاده بی بی حکیمه و شکستگی اندام بلافاصله با هماهنگی های انجام شده از مرکز eoc دانشگاه بالگرد هوایی گچساران به محل اعزام شد و مصدوم سقوط از ارتفاع را که دچار شکستگی شده بود بعد از اقدامات پزشکی انجام شده به بیمارستان شهید رجایی گچساران انتقال داده شد.
وی با بیان اینکه هنوز ماموریت اول به پایان نرسیده بود بلافاصله در ساعت ۱۵ و ۴۳ دقیقه یعنی ۵۸ دقیقه بعد از حادثه اول درخواست فوری جهت نجات جان خانمی نیز در منطقه امامزاده بی بی حکیمه که دچار کاهش سطح هوشیاری شده بود از طرف اورژانس گزارش شد که بلافاصله اورژانس هوایی گچساران برای دومین پرواز به محل اعزام شد و خانم دچار کاهش سطح را بعد از انجام اقدامات حیاتی به بیمارستان شهیدرجایی گچساران انتقال دادند
پوران فردافزود؛مصدوم اول که دچار شکستگی در اندام‌ها شده بود به علت سقوط از ارتفاع دچار شکستگی شده بود که با اقدام سریع از مرگ نجات پیدا کرد خوشبختانه وضعیت ایشان هم خوب گزارش شده است.
وی در تشریح بیمار کاهش سطح هوشیاری گفت :این خانم نیز دچار کاهش سطح هوشیاری شده بود که با اقدام سریع اورژانس باز هم از مرگ نجات پیدا کرد.
مدیرحوادث دانشگاه در ادامه این خبر افزود: در ساعت ۱۵ و ۴۵ دقیقه تصادفی در محور یاسوج اصفهان در دوراهی میمند شده بود که این تصادف با برخورد نیسان و دو خودروی پراید اتفاق افتاده بود که ۵ مصدوم درپی داشت.
وی نیز ابراز نمود: با اعلام این خبر بلافاصله اورژانس میمند به محل اعزام شد که خوشبختانه ۴ نفر از مصدومان در محل مداوای سرپایی و یک مصدوم این حادثه را به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج انتقال داده شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.