امروز ۲۸ ام خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۵:۱۱ ق.ظ
  • کد خبر: 20604
  • گروه : آبادان
  • تاریخ انتشار: ۱۸ام اسفند ۱۳۹۷
برگزاری دوره آموزشی دو روزه مدیریت تروما در شرایط پیش بیمارستانی PHTM توسط کارشناسان اورژانس در واحد آموزشی دانشکده علوم پزشکی آبادان برگزار شد‌.

به گزارش روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی آبادان: برگزاری دوره آموزشی مدیریت تروما در شرایط پیش بیمارستانی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی آبادان با حضور کارشناسان اورژانس تهران در واحد آموزشی دانشکده علوم پزشکی آبادان برگزار شد.

دکتر شهرام مقام ریاست اورژانس آبادان که در این دوره آموزشی حضور داشتند در گفتگو با روابط عمومی گفتند: دوره آموزشی مدیریت تروما در شرایط پیش بیمارستانی در طول دو روز با هدف کاهش مرگ و میر، استفاده بهینه از تجهیزات و حفظ زمان طلایی در بالین مصدوم و توانمند سازی و به روزسازی اطلاعات کارشناسان اورژانس پیش بیمارستانی شهرستان های آبادان، خرمشهر وشادگان در سالن واحد آموزشی دانشکده علوم پزشکی آبادان برگزار شد.

مقام در ادامه افزود: این کارگاه در دو بخش تئوری و عملی پیرامون مباحث با تروما برگزار شد واز خصوصیات این دوره گریم بیمار نما جهت شبیه سازی مصدومین بود که به کارشناسان فوریت های پزشکی تا حد زیادی این امکان را میداد در ارزیابی بیمار مصدوم با وضعیت واقع تری روبرو شوند.

مقام گفت: در پایان کارگاه اموزشی از تمامی شرکت کنندگان آزمون کتبی و عملی و کسب نمره قبولی، قبول شدگان گواهینامه قبولی این دوره را کسب خواهند کرد.

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.