امروز ۳۰ ام خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱:۱۸ ق.ظ
  • کد خبر: 20819
  • گروه : حوادث
  • تاریخ انتشار: ۲۱ام اسفند ۱۳۹۷
پنجمین کنگره شهدای وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور با تقدیر ویژه از شهدای اورژانس با حضور وزیر بهداشت در تالار بزرگ لیان بوشهر با حضور وزیر بهداشت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان اورژانس کشور؛ امروز سه شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ پنجمین کنگره شهدای وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور با تقدیر ویژه از شهدای اورژانس با حضور وزیر بهداشت در تالار بزرگ لیان بوشهر با حضور وزیر بهداشت آغاز شد.
این مراسم که همزمان با ۲۲ اسفند و روز شهید برگزار شد، از خانواده های معظم و معزز شهدای گرانقدر وزارت بهداشت و اورژانس کشور تقدیر به عمل آمد.

دکتر نمکی وزیر بهداشت در این مراسم گفت: یکی از دروسی که از شهدا گرفتم این بود که برای خدمت به مردم به ویژه در جامعه پزشکی، از هیچ پدیده ای نمی هراسم. دو هفته پیش ناگهان به بنده خبری دردناک رسید که یک زن باردار در یکی از روستاهای استان چهارمحال و بختیاری نیاز به امداد داشته که هلی کوپتر اورژانس برای او اعزام شده اما هلی کوپتر دچار سانحه می شود و پنج نفر به شهادت می رسند، اما بلافاصله هلی کوپتر دوم از پایگاه دیگری به این ماموریت اعزام شد و این درحالی بود که پنج شهید در این سانحه تقدیم شدند، اما نگذاشتیم یک مادر باردار جان خود و فرزندش را از دست بدهد.گفتنی است دراین مراسم از خانواده های ۲ شهید اورژانس هوایی و ۳ تکنسین اورژانس تقدیر بعمل آمد.

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.