امروز ۲۶ ام خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۴:۱۳ ب.ظ
دکتر غفور راستین مدیر حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان گفت: طرح امداد نوروزی این استان همزمان با سراسر کشور از ۲۵ اسفندماه آغاز می شود.

به گزارش روابط عمومی و پایگاه اطلاع رسانی سازمان اورژانس کشور در مرکز اصفهان، دکتر غفور راستین با اشاره به اینکه مانور آغاز طرح امداد نوروزی، امروز پنجشنبه ۲۳ اسفندماه همراه با سایر دستگاه های مربوط در فرماندهی انتظامی استان برگزار شد، گفت: این طرح امسال نیز همزمان با سایر استان های کشور از روز ۲۵ اسفندماه در استان اصفهان آغاز می شود و تا ۱۷ فروردین ادامه دارد.

وی افزود: در این طرح، اورژانس پیش بیمارستانی استان اصفهان با توان ۱۴۵ پایگاه شهری و جاده ای، یک پایگاه امداد هوایی، ۲ دستگاه اتوبوس آمبولانس و ۸۳۰ نفر پرسنل آماده ارائه خدمات فوریت های پزشکی به شهروندان و مسافران نوروزی است.مدیر حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان تصریح کرد: در این مدت ۱۲ ایستگاه سلامت نوروزی در جاده های استان مستقر هستند.

دکتر راستین خاطرنشان کرد: واحدهای امدادی اورژانس ۱۱۵ در جاده های استان اصفهان در مدت اجرای این طرح از ساعت ۸ تا ۱۲ و ۱۸ تا ۲۱ در مسیر تردد مسافران مستقر می شوند.

 

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.