امروز ۲۶ ام خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۳:۲۹ ب.ظ
  • کد خبر: 21445
  • گروه : گیلان
  • تاریخ انتشار: ۲۵ام اسفند ۱۳۹۷
مدیر مرکز اورژانس 115 گیلان از انجام 19 هزار و 484 ماموریت توسط پرسنل فوریتهای پزشکی، در طول طرح امداد زمستانی امسال خبر داد.

مدیر مرکز اورژانس ۱۱۵ گیلان از انجام ۱۹ هزار و ۴۸۴ ماموریت توسط پرسنل فوریتهای پزشکی، در طول طرح امداد زمستانی امسال خبر داد.

مدیر مرکز اورژانس ۱۱۵ گیلان از انجام ۱۹ هزار و ۴۸۴ ماموریت توسط پرسنل فوریتهای پزشکی گیلان، در طول طرح امداد زمستانی امسال خبر داد.

دکتر پیمان اسدی در خصوص طرح امداد زمستانیگفت : این طرح مطابق سنوات قبل و با دستورالعمل وزارت محترم بهداشت، از ۲۳ آذر ماه آغاز و تا ۲۵اسفند  ادامه اشت.

وی در ادامه گفت:در طول اجرایاین طرح تعداد ۱۸ هزارو ۴۸۴ نفر از خدمات فوریتهای پزشکی گیلان بهره مند شدند که از این تعداد ۵هزار و ۱۸۳ موردآن مربوط به حوادث ترافیکی و ۱۴ هزار و ۳۰۱مورد غیر تصادفی بوده است .

مدیر اورژانس ۱۱۵ گیلان افزود: تعداد ۱۱هزار و ۲۷۵ نفر از کل خدمات گیرندگان اورژانسی به بیمارستان های استان گیلان انتقال یافتند.

وی در خاتمه به افزایش۵/۶۱% ماموریتهای طرح امدادزمستانی سال ۹۷ نسبت به سال ۹۶ اشاره کرد و این افزایش را حاصل افزایش ناوگان اورژانس  و در نتیجه افزایش خدمت رسانی در کل استان گیلان به مصدومین و بیماران دانست.

دکتر پیمان اسدی در پایان از تمام پرسنل خدوم اورژانس گیلان که در این ایام به دور از خانواده هایشان مشغول به ارایه خدمات فوریتهای پزشکی به هموطنانمان بودند تشکر و قدردانی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.