امروز ۱ ام مهر ۱۳۹۸ ساعت ۶:۰۲ ق.ظ
آماده باش اورژانس مازندران در طرح سلامت نوروز از ۲۵ اسفند

به گزارش روابط عمومی و ستاد اطلاع رسانی سازمان اورژانس کشور در مرکز فوریتهای پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران

♦️دکتر یحیی صالح طبری رییس مرکز فوریتهای پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: طرح سلامت نوروزی دراستان مازندران همزمان با سراسر کشور از ۲۵ اسفندماه آغاز می شود.
💢به گزارش روابط عمومی مرکز فوریتهای پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران ، دکتر یحیی صالح طبری با اشاره به اینکه مانور آغاز طرح سلامت نوروزی، امروزشنبه ۲۵اسفندماه همراه با سایر دستگاه های مربوط در فرماندهی انتظامی استان برگزار شد، گفت: این طرح امسال نیز همزمان با سایر استان های کشور از روز ۲۵ اسفندماه در استان مازندران آغاز می شود و تا ۱۷ فروردین ادامه دارد.
وی افزود: در این طرح، اورژانس پیش بیمارستانی استان مازندران با توان ۸۹ پایگاه شهری و جاده ای، یک پایگاه امداد هوایی، ۲ دستگاه اتوبوس آمبولانس و ۵۶۰ نفر پرسنل ستادی و عملیاتی ویک مرکز ارتباطات و سه مرکز پیام به صورت ۲۴ ساعته با شماره تلفن ۱۱۵ ،آماده ارائه خدمات فوریت های پزشکی به شهروندان و مسافران نوروزی است. رییس مرکز فوریتهای پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، تصریح کرد: در این مدت ۲۱ ایستگاه سلامت نوروزی درشهرها و جاده ها مستقر هستند.
دکتر صالح طبری خاطرنشان کرد: واحدهای امدادی اورژانس ۱۱۵ در جاده های استان مازندران در مدت اجرای این طرح از ساعت ۸ تا ۱۲ و ۱۸ تا ۲۱ در مسیر های پرتردد و حادثه خیز مستقر می شوند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.