امروز ۳۰ ام خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲:۳۲ ق.ظ
پانزده پایگاه اورژانس ۱۱۵ در ایام سفر های نوروزی فعال و مشغول خدمت رسانی هستند

 

برگزاری جلسه هماهنگی بین بخشی در شروع طرح سلامت نوروزی
به گزارش روابط عمومی اورژانس کشور در مرکز تربت حیدریه، رییس اداره اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه از تقویت ناوگان اورژانس ۱۱۵دانشگاه در طرح سلامت نوروزی خبر داد.
وی با بیان اینکه پانزده پایگاه اورژانس ۱۱۵ در ایام سفر های نوروزی فعال و مشغول خدمت رسانی هستند گفت:امسال نیز اورژانس تربت حیدریه بیش از پیش در آمادگی کامل جهت خدمت رسانی به همشهریان می باشد.
دکتر محمد جواد امیری افزود:برای کنترل بهتر و آرامش هموطنان عزیز تلاش می کنیم،نظارت بیشتر واحدهای ستادی از پایگاه ها،ثبت و ارسال آمار روزانه براساس دستورالعمل و افزایش توان پاسخگویی مرکز ارتباطات و EOC صورت گیرد.
رییس اداره پیش بیمارستانی در ادامه مطلب به برگزاری استقرار های نوروزی در مناطق مشخص شده و نیز بر پایی ایستگاه سلامت اشاره کرد و گفت:در روزهای خاص (ایام پایانی سال،شب چهارشنبه‌سوری ونیز روز طبیعت) پرسنل اورژانس آماده باش بوده و چند آمبولانس در میادین پر رفت و آمد و اماکن تفریحی مستقر می شوند.
دکتر امیری در پایان گفت:امسال تلاش می کنیم تا با استفاده از تمامی ظرفیت های خود و همچنین همکاری با سایر نهاد های مربوطه،سفری ایمن برای همشهریان و مسافران نوروزی رقم بزنیم.
انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.