امروز ۲۴ ام شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۴:۳۸ ب.ظ
  • کد خبر: 22115
  • گروه : حوادث
  • تاریخ انتشار: ۱ام فروردین ۱۳۹۸
وزیر بهداشت در مرکز هدایت عملیات و مدیریت بحران اورژانس کشور بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان اورژانس کشور؛ صبج امروز (پنجشنبه) در اولین روز از سال ۱۳۹۸، دکتر نمکی، وزیر بهداشت و درمان، دکتر کولیوند، در مرکز هدایت عملیات و مدیریت بحران اورژانس کشور (e.o.c) حضور یافتند.

 دکتر سعید نمکی، در حاشیه بازدید از مرکز هدایت عملیات بحران وزارت بهداشت، اظهار کرد: امروز از مرکز جامع اورژانس کشور بازدید کردیم، از طریق این مرکز، از اتفاقات و ماموریت های اورژانس در سراسر کشور به صورت آنلاین، با خبر می شویم، در این بازدید نیز با تعدادی از دانشگاه های علوم پزشکی کشور ارتباط برقرار کردیم.

سعید نمکی وزیر بهداشت گفت: من به همه همکارانم توصیه می‌کنم که تا حد امکان تدابیری اندیشیده شود تا عمل‌های جراحی غیر اورژانسی ویژه بیماران سرطانی تا بعد از عید به تاخیر نیفتد.
وی ادامه داد:  امیدوارم رانندگان مسائل ایمنی را به طور کامل رعایت کنند به خصوص امسال که نزولات جوی بیشتر از سال گذشته است، اگر رانندگان دقت نکنند این نعمت تبدیل به تهدید و بروز خطرات مختلف می‌شود.
دکتر دارابی رئیس دانشگاه علوم پزشکى مشهد، دکتر کوچکی، رئیس دانشگاه علوم پزشکى کاشان، دکتر صوفی، رئیس دانشگاه علوم پزشکى تبریز و دکتر میرخشتی، رئیس دانشگاه علوم پزشکى اهواز از طریق ویدئو کنفرانس با دکتر نمکی گزارشى از اقدامات طرح سلامت نوروزی اورژانس ١١۵ به مسافران نوروزی را خدمت ایشان ارائه کردند.

در این بازدید، خالدی،رئیس مرکز هدایت عملیات و مدیریت بحران اورژانس کشور (eoc) و خانم خیراتى رئیس mcmc گزارش کاملی از خدمات اورژانس ارائه کردند.

 

 

 

 

برچسب ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.