امروز ۲۴ ام شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۴:۳۱ ب.ظ
بدنبال بارندگی های شدید و ترافیک زیاد جاده های سبزوار اتفاق افتاد.

به گزارش روابط عمومی سازمان اورژانس کشور در حادثه ای یک دستگاه خودروی پژو پارس با یک دستگاه خودروی پراید در کیلومتر ۵۰ جاده سبزوار- بردسکن برخورد کردند که چهار نفر از مجروحان این تصادف به علت شدت جراحات در محل حادثه جان باختند و شش مصدوم دیگر هم پس از دریافت خدمات اولیه درمانی به وسیله اورژانس ۱۱۵ به بیمارستان امدادی شهید بهشتی سبزوار منتقل شدند.
در حادثه ای دیگر واژگونی یک دستگاه خودروی نیسان در کیلومتر ۹۵ جاده سبزوار- شاهرود ۹ مصدوم بر جای گذاشت که اورژانس آنها را به بیمارستان امداد شهید بهشتی سبزوار منتقل کرد.

 در حادثه ای دیگر یکدستگاه سواری ۲۰۶  در کیلومتر ۴۰ جاده سبزوار به نیشابور واژگون شد که پنج کشته و مصدوم بر جای گذاشت. یکی از مصدومان این حادثه بر اثر شدت جراحت در محل واژگونی خودرو جان باخت و سایر مصدومان پس از رسیدگیهای اولیه درمانی به وسیله اورژانس ۱۱۵ به بیمارستان امدادی شهید بهشتی سبزوار منتقل شدند.

همچنین یک دستگاه خودرو سمند در کیلومتر ۱۵ جاده سبزوار به شاهرود واژگون شد که پنج مصدوم آن بوسیله عوامل اورژانس پایگاههای ابن یمین و کمربندی سبزوار به بیمارستان امداد و سوانح سبزوار منتقل شدند

۲۶ مرکز اورژانس شهری و روستایی با ۲۹ دستگاه آمبولانس، یک دستگاه اتوبوس آمبولانس، یک دستگاه موتور آمبولانس و یک بالگرد به حادثه دیدگان و بیماران در شهرستان سبزوار خدمات اورژانسی و درمانی ارائه می کنند.

برچسب ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.