امروز ۲۴ ام شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۴:۴۹ ب.ظ
۴۰۱۹ نفر به بخش اورژانس هفت مرکز آموزش و درمانی تابع دانشگاه علوم پزشکی بابل از تاریخ ۲۵اسفند تا ۱ فروردین مراجعه کردند.

به گزارش روابط عمومی و ستاد اطاع رسانی سازمان اورژانس کشور در مرکز بابل :مراجعه ۴۸۹۴ بیمار به مراکز درمانی این شهرستان در روزهای پایانی سال و ایام تعطیلات خبر داد.

 

رئیس سازمان اورژانس بابل و دبیر ستاد نوروزی دانشگاه علوم‌پزشکی بابل از مراجعه ۴۸۹۴ بیمار به مراکز درمانی این شهرستان در روزهای پایانی سال و ایام تعطیلات خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان اورژانس بابل  ، دکتر لعلی اظهار کرد: دانشگاه علوم‌پزشکی بابل در ایام تعطیلات نوروزی، بالغ بر ۴۸۹۴ هزار نفر از شهروندان و هم وطنان را تحت پوشش درمانی قرار داد و ۴۰۱۹ نفر به بخش اورژانس هفت مرکز آموزش و درمانی تابع دانشگاه علوم پزشکی بابل از تاریخ ۲۵اسفند تا ۱ فروردین مراجعه کردند.
وی افزود: ۲۵۹۶ نفر از مراجعه‌کنندگان به‌صورت سرپایی درمان شدند و ۷۹۱بیمار نیز در این مدت ضمن بستری شدن تحت درمان قرا ر گرفتند.
رئیس سازمان اورژانس بابل ودبیر ستاد نوروزی دانشگاه علوم‌پزشکی بابل ادامه داد: از ۲۸۱مسافری که به بیمارستان‌های تابع دانشگاه علوم‌پزشکی بابل مراجعه کردند حدود ۱۷ بیمار نیازمند پذیرش در مراکز درمانی بودند که با تلاش کادر درمانی به نحوی شایسته تحت درمان قرار گرفتند.
لعلی در پایان گفت: اورژانس‌های شهرستان بابل از ۲۵اسفند تا ۱ فروردین ۳۸۵ماموریت انجام دادند که از این میان، ۱۷۴ماموریت شهری، ۲۱۱ جاده‌ای، که ۳۰۲ مورد غیرتصادفی و ۸۳ تصادفی بود که از این تعداد ماموریت های شهری و جاده ای۱۸۰ نفر به بیمارستان منتقل و بستری شدند.

 

برچسب ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.