امروز ۲۵ ام آذر ۱۳۹۸ ساعت ۸:۵۹ ق.ظ
مدیر مرکز اورژانس 115 گیلان از انجام 6 هزار و 776 ماموریت توسط پرسنل فوریتهای پزشکی گیلان از ابتدای شروع طرح سلامت نوروزی خبر داد.
image_print

مدیر مرکز اورژانس ۱۱۵ گیلان از انجام ۶ هزار و ۷۷۶ ماموریت توسط پرسنل فوریتهای پزشکی گیلان از ابتدای شروع طرح سلامت نوروزی خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی مرکز اورژانس گیلان،مدیر مرکز اورژانس ۱۱۵ گیلان از انجام ۶ هزار و ۷۷۶ ماموریت توسط پرسنل فوریتهای پزشکی از ابتدای شروع طرح سلامت نوروزی خبر داد.

دکتر پیمان اسدی در خصوص ماموریتهای انجام شده در این بازه زمانی گفت:در ۸ روز نخست این طرح (۲۵ اسفند لغایت ۵ فروردین ماه ۹۸) اورژانس گیلان موفق به انجام ۶ هزار و ۷۷۶ ماموریت شده است که از این بین تعداد ۱ هزار و ۳۹۴ نفر در بیمارستان های استان بستری شده اند.

وی با اشاره به تعداد ۲هزار و ۲۹۷ مورد ماموریت غیر ترافیکی افزود: بیشترین موارد اعزام در ماموریتهای غیر ترافیکی مربوط به مشکلات قلبی و تنفسی بوده است.همچنین۷۲۵ مورد نیز ماموریتهای ترافیکیرا شامل می شود که از این بین ۳۳۲ ماموریت درون شهری و ۳۹۳ ماموریت جاده ای بوده است.

مدیر اورژانس گیلان در خصوص کمپ های سلامت نوروزی گفت:۱هزار و ۵۰۲ نفر به کمپ های سلامت مراجعه کرده و خدمات فوریتهای پزشکی را دریافت نموده اند

وی در خاتمه به طرح ۷۲۴ و ۲۴۷ اشاره کرد و گفت: طرح ۷۲۴(طرح مربوط به سکته مغزی)و ۲۴۷(بیماران قلبی)تعداد ۴ نفر در طرح ۷۲۴ و ۸ نفر در طرح ۲۴۷ به بیمارستان های استان مراجعه کرده و درمان پیشرفته را دریافت نموده اند.

این طرح مطابق سنوات قبل با دستور وزارت محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از ۲۵  اسفند ماه آغاز شده است و اورژانس گیلان با راه اندازی ۳۰ ایستگاه سلامت نوروزی و آماده باش ۶۲ پایگاه شهری و جاده ای خدمات خود را به مسافرین نوروزی که گیلان را جهت سفر های نوروزی انتخاب کرده اند ارائه می دهد.

عضو می شم

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.