امروز ۲۵ ام آذر ۱۳۹۸ ساعت ۹:۰۰ ق.ظ
بازدید استاندار و هیات همراه از مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی مشهد
image_print

دکتر دارابی: دانشگاه علوم پزشکی مشهد بدون محدودیت به بیماران خدمات ارائه می دهد

رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد با اشاره به اینکه با توجه به زائر پذیر بودن مشهد مقدس، سالانه جمع زیادی از زائران به مراکز درمانی این دانشگاه مراجعه می کنند اظهار کرد: در مراکز درمانی زیر پوشش بدون توجه به سقف بیمه سلامت، تمامی خدمات به بیماران ارائه می شود.
دکتر محمد رضا دارابی در حاشیه بازدید استاندار خراسان رضوی و شهردار مشهد از مرکز فوریت های پزشکی این دانشگاه با بیان اینکه  برخی از مراکز درمانی مشهد به عنوان مراکز ارجاع محسوب می شوند و بیماران از سراسر استان از طریق ستاد هدایت به این مراکز اعزام می شوند خاطر نشان کرد: در ارائه خدمات به بیماران هیچگونه محدودیتی وجود ندارد و تلاش می شود خدمات به شکل مطلوبی ارائه شود.
مدیر حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد نیز در این بازدید در خصوص سامانه های ثبت حوادث ویژه اظهار کرد : تمامی حوادث  ویژه از قبیل ترافیک ، و حوادث منجر به فوت، ..قطب شمال شرق کشور در این سامانه ثبت می شود.
 دکتر رضا وفایی نژاد به برنامه دانشگاه در راستای توسعه پایگاه های اورژانس اشاره کرد و گفت: بر اساس برنامه ششم توسعه ۱۰ پایگاه فعال اورژانس و ۱۱۰ دستگاه  آمبولانس به یگان اورژانس شهر مشهد باید افزوده شود.

وی افزود: در سال گذشته ۱۳ هزار مورد عملیات  چراغ سبز برای  ۲۷۰۰ ماموریت اورژانس توسط کارشناس ۱۱۵ مستقر در اداره ترافیک  انجام شده است.


عضو می شم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.